3 KWIETNIA 2024

Podium Olgi Kaciczak w międzynarodowych mistrzostwach Słowenii w snowboardzie alpejskim

Nasza juniorka, Olga Kaciczak zajęła drugie miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Słowenii w slalomie gigancie równoległm i zanotowała najlepszy rezultat w karierze.

Nasza snowboardzistka w sobotę 30 marca uległa jedynie brązowej medalistce Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Glorii Kotnik i zajęła drugie miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Słowenii w slalomie gigancie równoległym w Krvavcu. Olga zaliczyła tym samym swój najlepszy wynik w karierze – 176  FIS-punktów!

Trasa była wymagająca, a wiosenne warunki dodatkowo utrudniały przejazdy. W drugim przejeździe z trudami trasy nie poradziła sobie nasza młodziutka juniorka Martyna Kaciczak, zajmująca po pierwszym przejeździe bardzo dobre piąte miejsce.

W mistrzostwach Słowenii dobrze zaprezentowali się też nasi juniorzy, osiągając najlepsze wyniki w sezonie. Anatol Kulpiński zajął piąte miejsce (130.5 FIS-pkt), a Bartłomiej Kaciczak był ósmy (92.8FIS-pkt). Serdecznie gratulujemy naszym juniorom i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie.

Źródło: Biuro prasowe PZN