• Klub AZS Zakopane trenował na Średniej Krokwi

  W czwartek, 23 czerwca 2022 roku reprezentanci klubu AZS Zakopane realizowali pierwszy tego lata trening w ramach Programu Młody Narciarz. Skoczkowie narciarscy trenowali na Kompleksie Średniej Krokwi w Zakopanem i główny nacisk kładziony był na naukę techniki skoków narciarskich. 

  Czytaj więcej

 • Relacja z treningów klubu SS-R LZS Sokół Szczyrk

  Sekcja skoków narciarskich klubu SS-R LZS Sokół Szczyrk również ma za sobą pierwsze treningi, które realizowane są w ramach Programu Młody Narciarz. Podopieczni Przemysława Kantyki sezon letni zainaugurowali w Wiśle, rywalizując w zawodach z cyklu "Nadzieje Beskidzkie". Następnie odbyli kilka treningów na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum, a w minionym sezonie startowali w zawodach LOTOS Cup Kids, podczas których na drugim stopniu podium stanęła Milena Hula. 

  Czytaj więcej

 • Trening w terenie alpejczyków w klubu AZS Zakopane

  W maju i w czerwcu alpejczycy z klubu AZS Zakopane realizowali treningi w terenie w ramach Programu Młody Narciarz. Były to m.in. marszobiegi w górach oraz treningi na świeżym powietrzu, tj. jazda rowerem czy zewnętrzna siłownia. 

  Czytaj więcej

 • Skoczkowie i kombinatorzy na zgrupowaniu w Rogoźnie

  Reprezentanci klubów: Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe i LKS Klimczok Bystra przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Rogoźnie, które ralizowane jest w ramach Programu Młody Narciarz. W obozie uczestniczy łącznie 51 zawodniczek i zawodników. Zgrupowanie w Rogoźnie rozpoczęło się 1 lipca i potrwa do 10 lipca.  

  Czytaj więcej

 • Obóz zawodników Akademii RUTKOW-SKI

  Zawodnicy Akademii RUTKOW-SKI w ramach Programu Młody Narciarz realizowali zgrupowanie szkoleniowo-przygotowawcze w Szczyrku na obiektach sportowych Centralnego Ośrodka Sportu. Podczas kilkudniowego obozu w Beskidach zawodnicy odbyli trening ogólnorozwojowy tj. stretching, stabilizacja i odbicia, a także trening na skoczniach narciarskich w Szczyrku.

  Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner