• Kadra mężczyzn na zawody FIS Cup w Villach

    Villach będzie gospodarzem ostatnich tego lata zawodów FIS Cup w skokach narciarskich. Trener Daniel Kwiatkowski powołał 10 reprezentantów Polski na finałowe konkursy w Austrii.

    Czytaj więcej

  • Kadra kobiet na zawody FIS Cup w Villach

    W austriackim Villach rozegrane zostaną czwarte i ostatnie tego lata zawody kobiet z cyklu FIS Cup. Do składu naszej reprezentacji na te konkursy powołane zostały cztery zawodniczki.

    Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner

Kadry Narodowe

Sezon 2022/2023

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadra Narodowa B Mężczyzn

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Mężczyzn

  • Kadry Narodowe Kobiet

  • Zawodnicy:

    • Kamil Stoch

    • Piotr Żyła

    • Dawid Kubacki

    • Paweł Wąsek

    • Jakub Wolny

    Sztab szkoleniowy:

    Thomas Thurnbichler - trener główny
    Marc Nölke - asystent trenera głównego
    Krzysztof Miętus - asystent trenera głównego
    Mathias Hafele - trener techniczny
    Łukasz Gębala - fizjoterapeuta
    Kacper Skrobot - serwisant
    Kamil Skrobot - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Krzysztof Biegun - trener bazowy w ośrodku beskidzkim
    Wojciech Topór - trener bazowy w ośrodku podhalańskim
    Aleksander Winiarski - lekarz grupy, ortopeda
    Piotr Krężałek - biomechanik
    Paweł Witczak - kierownik organizacyjny

  • Zawodnicy:

    • Andrzej Stękała

    • Tomasz Pilch

    • Maciej Kot

    • Aleksander Zniszczoł

    • Kacper Juroszek

    • Jan Habdas

    Zawodnicy grupy regionalnej*:

    • Stefan Hula

    • Jarosław Krzak

    • Klemens Murańka

    Sztab szkoleniowy:

    Maciej Maciusiak - trener główny
    Radek Žídek - asystent trenera głównego
    Paweł Gurbisz - fizjoterapeuta
    Maciej Kreczmer - serwisant
    Michał Wilk - trener przygotowania motorycznego

    Osoby współpracujące:

    Krzysztof Biegun - trener bazowy w ośrodku beskidzkim
    Wojciech Topór - trener bazowy w ośrodku podhalańskim
    Aleksander Winiarski - lekarz grupy, ortopeda
    Piotr Krężałek - biomechanik
    Paweł Witczak - kierownik organizacyjny

     

    *zawodnicy, którzy mają status kadrowicza i otrzymują pełne wsparcie PZN, ale trenują w ośrodkach bazowych pod okiem trenerów regionalnych

  • Zawodnicy:

    • Adam Niżnik

    • Arkadiusz Jojko

    • Klemens Joniak

    • Tymoteusz Amilkiewicz

    • Marcin Wróbel

    • Jakub Wisełka

    • Szymon Zapotoczny

    • Wiktor Szozda

    • Kacper Tomasiak

    Sztab szkoleniowy:

    Daniel Kwiatkowski trener główny
    Grzegorz Miętus - asystent trenera głównego
    Magdalena Wójcikfizjoterapeutka

    Osoby współpracujące:

    Piotr Fijas - trener bazowy w ośrodku beskidzkim
    Zbigniew Klimowski - trener bazowy w ośrodku podhalańskim
    Aleksander Winiarski - lekarz grupy, ortopeda
    Piotr Krężałek - biomechanik
    Paweł Witczak - kierownik organizacyjny

  • Kadra Narodowa Kobiet:

    • Kinga Rajda

    • Kamila Karpiel

    • Nicole Konderla

    Kadra Narodowa Młodzieżowa Kobiet:

    • Anna Twardosz

    • Wiktoria Przybyła

    • Pola Bełtowska

    • Natalia Słowik

    • Sara Tajner

    • Paulina Cieślar

    Sztab szkoleniowy:

    Szczepan Kupczak - trener odpowiedzialny za grupę regionalną w Beskidach
    Marcin Bachleda - trener odpowiedzialny za grupę regionalną na Podhalu
    Wojciech Tajner - trener odpowiedzialny za pracę z grupą dziewcząt w SMS Szczyrk
    Jakub Kot - trener odpowiedzialny za pracę z grupą dziewcząt w SMS Zakopane 

    Aleksandra Pięta - dietetyk

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2022
    Czerwiec
  • 2022
    Lipiec
  • 2022
    Sierpień
  • 2022
    Wrzesień
  • 2022
    Październik
  • 2022
    Listopad
  • 2022
    Grudzień
  • 2023
    Styczeń
  • 2023
    Luty
  • 2023
    Marzec
  • 2023
    Kwiecień
  • Cz
    1
  • Pt
    2
  • Sb
    3
  • Nd
    4
  • Pn
    5
  • Wt
    6
  • Śr
    7
  • Cz
    8
  • Pt
    9
  • Sb
    10
  • Nd
    11
  • Pn
    12
  • Wt
    13
  • Śr
    14
  • Cz
    15
  • Pt
    16
  • Sb
    17
  • Nd
    18
  • Pn
    19
  • Wt
    20
  • Śr
    21
  • Cz
    22
  • Pt
    23
  • Sb
    24
  • Nd
    25
  • Pn
    26
  • Wt
    27
  • Śr
    28
  • Cz
    29
  • Pt
    30