• Wstępne kalendarze FIS na sezon 2021/2022

    Międzynarodowa Federacja Narciarska, po spotkaniu komisji kalendarzowej FIS, zaprezentowała wstępne kalendarze w skokach narciarskich na sezon 2021/2022. Inauguracja zawodów FIS Grand Prix kobiet i mężczyzn będzie miała miejsce w trzeci weekend lipca na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Pierwsze konkursy Pucharu Świata mężczyzn zorganizowane zostaną w Niżnym Tagile, natomiast kobiety sezon zimowy zainaugurują w norweskim Lillehammer.

    Czytaj więcej

baner

Kadry Narodowe

Sezon 2020/2021

  • Kadra Narodowa Mężczyzn

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Mężczyzn

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Kobiet

  • Zawodnicy:

    • Kamil Stoch

    • Maciej Kot

    • Piotr Żyła

    • Dawid Kubacki

    • Stefan Hula

    • Jakub Wolny

    • Klemens Murańka

    • Paweł Wąsek

    • Tomasz Pilch

    • Aleksander Zniszczoł

    • Andrzej Stękała

    • Kacper Juroszek

    • Jarosław Krzak

    Sztab szkoleniowy:

    Michał Doležal - trener główny
    Grzegorz Sobczyk - asystent trenera głównego
    Maciej Maciusiak - asystent trenera głównego
    Daniel Kwiatkowski - asystent trenera głównego
    Andrzej Zapotoczny - trener techniczny
    Radek Žídek - trener techniczny
    Łukasz Gębala - fizjoterapeuta
    Tomasz Żurawiecki - fizjoterapeuta
    Kacper Skrobot - serwisant
    Maciej Kreczmer - serwisant
    Kamil Skrobot - serwisant
    Paweł Witczak - analityk IT i logistyk

    Osoby współpracujące:

    dr Harald Pernitsch - konsultant naukowy
    Aleksander Winiarski - lekarz grupy
    Szymon Fornagiel - lekarz współpracujący
    Jakub Kozel - fizjoterapeuta
    Adam Małysz - dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN, konsultant Zarządu PZN
    Anna Karczewska - osoba do kontaktu z mediami
    tel.: 722-234-509
    e-mail:anna.karczewska@pzn.pl

  • Zawodnicy:

    • Adam Niżnik

    • Jan Habdas

    • Mateusz Gruszka

    • Szymon Jojko

    • Arkadiusz Jojko

    • Stanisław Ciszek

    Zawodnicy rezerwowi:

    • Kacper Stosel*

    • Karol Niemczyk*

    • Szymon Zapotoczny*

    • Stanisław Majerczyk*

    • Jakub Harat*

    • Wiktor Fickowski*

    Sztab szkoleniowy:

    Zbigniew Klimowski trener koordynator
    Grzegorz Miętus - asystent trenera koordynatora
    Krzysztof Biegun - asystent trenera kordynatora
    Jerzy Kochaj - fizjoterapeuta

    Osoby współpracujące:

    Piotr Fijastrener współpracujący
    Andrzej Gąsienica - trener współpracujący

    Aleksander Winiarski - lekarz grupy
    Szymon Fornagiel lekarz współpracujący
    Adam Małysz - dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN, konsultant Zarządu PZN 
    Paweł Witczak - analityk IT i logistyka
    Marzanna Herzig - psycholog

     

    *szkoleni w ograniczonym zakresie w oparciu o Okręgowe Związki Narciarskie, Szkoły Mistrzostwa Sportowego i w miarę posiadanych środków

  • Zawodniczki:

    • Kinga Rajda

    • Anna Twardosz

    • Kamila Karpiel

    • Nicole Konderla

    • Joanna Szwab

    • Wiktoria Przybyła

    Zawodniczki rezerwowe:

    • Sara Tajner*

    • Marcelina Bełtowska*

    • Wiktoria Polanowska*

    • Natalia Słowik*

    Sztab szkoleniowy:

    Łukasz Kruczek - trener główny
    Marcin Bachleda - asystent trenera głównego
    Wojciech Tajner - trener współpracujący
    Paulina Węgrzyn-Gębuś - fizjoterapeutka

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy
    Szymon Fornagiel lekarz współpracujący
    Adam Małysz dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN, konsultant Zarządu PZN

     

    *szkolone w ograniczonym zakresie, w miarę posiadanych środków

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2021
    Luty
  • 2021
    Marzec
  • 2021
    Kwiecień
  • 2021
    Maj
  • 2021
    Czerwiec
  • 2021
    Lipiec
  • 2021
    Sierpień
  • 2021
    Wrzesień
  • 2021
    Październik
  • 2021
    Listopad
  • 2021
    Grudzień
  • Sb
    1
  • Nd
    2
  • Pn
    3
  • Wt
    4
  • Śr
    5
  • Cz
    6
  • Pt
    7
  • Sb
    8
  • Nd
    9
  • Pn
    10
  • Wt
    11
  • Śr
    12
  • Cz
    13
  • Pt
    14
  • Sb
    15
  • Nd
    16
  • Pn
    17
  • Wt
    18
  • Śr
    19
  • Cz
    20
  • Pt
    21
  • Sb
    22
  • Nd
    23
  • Pn
    24
  • Wt
    25
  • Śr
    26
  • Cz
    27
  • Pt
    28
  • Sb
    29
  • Nd
    30
  • Pn
    31

Nie znaleziono wydarzeń