• Gąsienica-Daniel i Łuczak gotowe na inaugurację sezonu

    Już w najbliższą sobotę (23 października) czołowe polskie narciarki alpejskie staną na starcie pierwszych tej zimy zawodów Pucharu Świata FIS w slalomie gigancie, które rozegrane zostaną na lodowcu Rettenbach w austriackim Sölden. Po okresie letnich treningów kondycyjnych i zgrupowań na śniegu zawodniczki czują się dobrze przygotowane do rozpoczynającego się sezonu.

    Czytaj więcej

  • Startuje sezon, nowa sytuacja dla Gąsienicy-Daniel

    Maryna Gąsienica-Daniel szykuje się do inauguracji nowego sezonu. Tradycyjnie wypada ona w austriackim Soelden. Po raz pierwszy od lat polska zawodniczka będzie startowała w czołowej grupie zawodniczek, co powoduje, że z jeszcze większą uwagą będziemy się przyglądać Pucharowi Świata w narciarstwie alpejskim.

    Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner

Kadry Narodowe

Sezon 2021/2022

  • Kadra Narodowa A Kobiet

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Kobiet

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Mężczyzn

  • Kadra Narodowa Juniorek

  • Kadra Narodowa Juniorów

  • Zawodniczka:

    • Maryna Gąsienica-Daniel

    Sztab szkoleniowy:

    Marcin Orłowski - trener główny
    Przemysław Buczyński - asystent trenera głównego
    Claudio Iagher - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Mateusz Mackoś - lekarz grupy, ortopeda

  • Zawodnicy:

    • Piotr Habdas*

    • Michał Jasiczek*

    • Jędrzej Jasiczek*

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
     

    *Szkolenie w całości na koszt własny, warunkiem podpisanie kontraktu zawodniczego

     

  • Zawodniczki:

    • Magdalena Łuczak

    • Zuzanna Czapska

    Sztab szkoleniowy:

    Ivan Ilanovsky - trener główny
    Dominik Białobrzycki - asystent trenera głównego
    Vacat - fizjoterapeutka

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
    Tomasz Wydra - trener współpracujący

  • Zawodnicy:

    • Michał Michalik

    • Paweł Pyjas

    • Bartłomiej Sanetra

    • Przemysław Białobrzycki

    • Bartosz Szkoła

    • Jan Grodecki

    Sztab szkoleniowy:

    Matic Skube - trener główny
    Piotr Wądołowski - asystent trenera głównego
    Jakub Grodecki - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

  • Zawodniczki:

    • Patrycja Florek

    • Maja Chyla

    • Aniela Sawicka

    • Anna Skarbek-Malczewska

    • Joanna Książek

    • Hanna Zięba

    • Maja Woźniczka

    • Magdalena Bańdo

    • Emilia Żółtek

    Sztab szkoleniowy:

    Janusz Starzyk - trener koordynator

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

     

    *Szkolenie całej grupy w ograniczonym zakresie (akcyjnie) ze środków celowych

  • Zawodnicy:

    • Igor Szymański

    • Wojciech Gałuszka

    • Piotr Szeląg

    • Błażej Budz

    • Jan Łodziński

    • Juliusz Kierkowski

    • Nicholas Czarnik

    Sztab szkoleniowy:

    Maciej Bydliński - trener koordynator

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

     

    *Szkolenie całej grupy w ograniczonym zakresie (akcyjnie) ze środków celowych

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2021
    Lipiec
  • 2021
    Sierpień
  • 2021
    Wrzesień
  • 2021
    Październik
  • 2021
    Listopad
  • 2021
    Grudzień
  • 2022
    Styczeń
  • 2022
    Luty
  • 2022
    Marzec
  • 2022
    Kwiecień
  • 2022
    Maj
  • Pt
    1
  • Sb
    2
  • Nd
    3
  • Pn
    4
  • Wt
    5
  • Śr
    6
  • Cz
    7
  • Pt
    8
  • Sb
    9
  • Nd
    10
  • Pn
    11
  • Wt
    12
  • Śr
    13
  • Cz
    14
  • Pt
    15
  • Sb
    16
  • Nd
    17
  • Pn
    18
  • Wt
    19
  • Śr
    20
  • Cz
    21
  • Pt
    22
  • Sb
    23
  • Nd
    24
  • Pn
    25
  • Wt
    26
  • Śr
    27
  • Cz
    28
  • Pt
    29
  • Sb
    30
  • Nd
    31

Nie znaleziono wydarzeń