• Grupa Krotoski Dumnym Partnerem PZN

  Grupa Krotoski, jeden z największych dealerów w branży motoryzacyjnej, ogłasza zawarcie strategicznej współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim (PZN). To synergia łącząca dwie pasje - doskonałość w świecie samochodów i dynamiczne emocje narciarstwa. Całość jest dopełniona doświadczeniem godnym profesjonalistów i daje gwarancję sukcesu.

  Czytaj więcej

 • Daikin nowym Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

  Daikin Airconditioning Poland dołącza do grona Partnerów i Sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego. Uroczyste ogłoszenie współpracy pomiędzy PZN a firmą Daikin odbyło się podczas konferencji prasowej tuż po zakończeniu sobotnich zawodów FIS Grand Prix w Szczyrku.

  Czytaj więcej

 • O.P.A. staje się FESA

  Organizacja Związków Narciarskich Krajów Alpejskich (po francusku: Organisation des fédérations de ski des pays alpins, skrót: O.P.A.) od teraz działa pod nową nazwą. Po ostatnim rozszerzeniu o kilku członków z Europy Północnej, Wschodniej i Środkowej, łącznie 17 narodowych związków postanowiło zmienić nazwę na „Federation of European Ski- and Snowboard Associations“, skrót: FESA.

  Czytaj więcej

 • ZAPYTANIE OFERTOWE

  Polski Związek Narciarski ogłasza zapytanie ofertowe dotyczące zabezpieczenia medycznego wydarzeń sportowych organizowanych przez Polski Związek Narciarski w sezonie 2023/2024. 

  Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd