• PFR, PKL i PZN razem wspierają narciarstwo i snowboard

  Dziś w Zakopanem Polski Fundusz Rozwoju (PFR), Polskie Koleje Linowe (PKL) i Polski Związek Narciarski (PZN) uroczyście ogłosili kontynuację współpracy związanej z realizacją Programu PolSKI Mistrz. Nowa umowa będzie obowiązywała przez najbliższe cztery sezony obejmując cały cykl olimpijski. Wartość wsparcia finansowego i organizacyjnego PFR i PKL wynosi łącznie 8 mln zł.

  Czytaj więcej

 • Kadra na Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w Whistler

  Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził skład naszej reprezentacji na Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym, które od 28 stycznia do 5 lutego odbywać się będą w Whistler. Na juniorski czempionat do Kanady uda się 42-osobowa drużyna, licząca 25 zawodników oraz 17 członków sztabu szkoleniowego. 

  Czytaj więcej

 • GWSF 2023: Jedyne takie zawody na świecie!

  W dniach 10-12 lutego już po raz siódmy w historii w Białce Tatrzańskiej odbędą się jedyne na świecie zawody, w czasie których rywalizować będą specjaliści od freestyle’owych ewolucji na nartach, snowboardach i rowerach. Na potrzeby Garmin Winter Sports Festival 2023 na głównym stoku Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska powstanie skocznia, która umożliwi zawodnikom wykonywanie ewolucji w czasie lotów na odległość przeszło 20 metrów! Tradycyjnie już zostanie przygotowane specjalne wybicie dla rowerzystów, którzy od kilku lat zadziwiają kibiców swoimi widowiskowymi skokami.

  Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd