30 KWIETNIA 2024

Przedstawiamy nowych managerów dyscyplin PZN

Zgodnie z przyjętym kalendarzem i harmonogramem działań, komisja konkursowa przedstawiła swoje rekomendacje dotyczące kandydatów na managerów dyscyplin Zarządowi PZN na posiedzeniu w dniu 23 kwietnia 2024r.  Zarząd po zapoznaniu się z wytycznymi komisji i przesłuchaniu wybranych kandydatów zarekomendował dwie kandydatury Prezesowi PZN, Adamowi Małyszowi.  Zgodnie z decyzją i rekomendacją Zarządu PZN, Prezes podjął decyzję o zatrudnieniu Kamila Fundanicza na stanowisku managera ds. biegów narciarskich oraz Filipa Rzepeckiego na stanowisku managera ds. narciarstwa alpejskiego.

Komisję stanowili członkowie Prezydium PZN, a dane wszystkich kandydatów są objęte ochroną danych osobowych zgodnie z RODO. W konkursach na menedżerów ds. biegów narciarskich kandydowały cztery osoby, ds. narciarstwa alpejskiego pięć osób, ds. skoków i kombinacji norweskiej jedna osoba, ds. snowboardu, freestyle'u i freeski dwie osoby. 

W przypadku skoków narciarskich i kombinacji norweskiej konkurs zostaje przedłużony do końca maja 2024 roku.  Natomiast w kontekście managera ds. snowboardu, freestyle'u i freeski podjęto decyzję o rezygnacji z powołania tego stanowiska.

Źródło: Biuro prasowe PZN