1 LUTEGO 2024

Zapisy na Racing Weekend Mistrzostwa Polski Masters PZN na Jaworzynie Krynickiej

Mistrzostwa Polski Masters PZN na Jaworzynie Krynickiej 16-17 luty: zawody, pasja, wyjątkowa sceneria i pierwsze w historii Mistrzostwa Polski Masters. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich pasjonatów narciarstwa, czekać na was będzie świetnie przygotowana trasa nr 6, pula nagród 40 tysięcy złotych i rywalizacja na wysokim poziomie, dzięki oprawie technicznej zapewnionej przez Polski Związek Narciarski. 

W dniach 16-17 lutego 2024 roku, narciarstwo alpejskie przeniesie się na Jaworzynę Krynicką, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski Masters pod patronatem Polskiego Związku Narciarskiego (PZN). To wyjątkowe wydarzenie nie tylko przyciągnie doświadczonych narciarzy, ale również stworzy atmosferę sportowej rywalizacji, kunsztu technicznego i wspólnoty miłośników białego szaleństwa.

Jaworzyna Krynicka, znana jako jeden z najbardziej malowniczych ośrodków narciarskich w Polsce, stanie się areną zmagań dla uczestników Mistrzostw Polski Masters. Na trasie narciarskiej nr 6, przygotowanej specjalnie na te zawody, rozegrany zostanie nocny slalom w piątek, przy nowym, bardzo dobrym oświetleniu stoku, oraz slalom gigant, który rozpocznie się w sobotę z samego rana.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w zawodach. Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie szczegóły dotyczące Mistrzostw Polski Masters znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia www.racingweekend.pl. To doskonała okazja dla pasjonatów narciarstwa alpejskiego, by zmierzyć się z trudniejszymi trasami i wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych zimy.

Mistrzostwa Polski Masters to nie tylko święto sportu, ale również okazja do wspólnego przeżywania narciarskich emocji. Atmosfera rywalizacji, wspierania się nawzajem i dzielenia pasji sprawi, że te zawody staną się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.

Mistrzostwa Polski Masters PZN na Jaworzynie Krynickiej obiecują być wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich miłośników narciarstwa alpejskiego. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, a malownicza sceneria Krynicy Zdrój stworzy niezapomnianą atmosferę tych wyjątkowych zawodów. Zapraszamy do zgłaszania się i uczestnictwa w narciarskim święcie na Jaworzynie Krynickiej!

Harmonogram Mistrzostw Polski Masters

Piątek, 16 lutego - Slalom Nocny:

  • Start zawodów o godzinie 17:00

Sobota, 17 lutego - Slalom Gigant:

  • Start zawodów o godzinie 10:00

Źródło: Racing Weekend/Biuro Prasowe PZN