3 SIERPNIA 2023

Współpraca Grupy Krotoski i PZN – wspólnie napędzani emocjami na drodze do sukcesu

Grupa Krotoski, jeden z największych dealerów w branży motoryzacyjnej, ogłasza zawarcie strategicznej współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim (PZN). To synergia łącząca dwie pasje - doskonałość w świecie samochodów i dynamiczne emocje narciarstwa. Całość jest dopełniona doświadczeniem godnym profesjonalistów i daje gwarancję sukcesu.

Współpraca między Grupą Krotoski a Polskim Związkiem Narciarskim jest rezultatem połączenia wspólnych wartości, które te dwie organizacje reprezentują. Zarówno Grupa Krotoski, jak i PZN dążą do osiągnięcia sukcesu w swoich dziedzinach, a teraz będą mogły wzajemnie się wspierać i promować swoje misje.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Grupie Krotoski za wsparcie, jakie otrzymamy w naszych działaniach. Jestem już ambasadorem tej motoryzacyjnej marki i dotychczasowa współpraca jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Dlatego poszerzenie zakresu partnerstwa o cały PZN jest dla mnie naturalną decyzją. Profesjonalizm, dążenie do doskonałości i pasja do motoryzacji Grupy Krotoski idą w parze z dynamiką oraz determinacją, jaką prezentuje kadra PZN – powiedział Adam Małysz, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

W odpowiedzi, Michał Bowsza, przedstawiciel Grupy Krotoski powiedział: – Wierzymy, że ta wyjątkowa współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim to naturalne połączenie naszego doświadczenia w branży motoryzacyjnej i profesjonalizmu prawdziwych mistrzów. Jest dla nas ogromnym zaszczytem móc wesprzeć PZN i wspólnie budować drogę do kolejnych sukcesów. 

Maciej Foczpański, prezes Grupy Krotoski dodał: – Zawsze podkreślamy nasze zaangażowanie w dostarczanie Klientom samochodów spełniających ich wszystkie potrzeby. Dlatego kadrze PZN zapewnimy auta marki Audi, Volkswagen Samochody Dostawcze oraz wsparcie doświadczonego zespołu, który daje gwarancję mobilności. Zawsze – czy to podczas treningu, zawodów, czy podróży do domu. Dzięki tym wszystkim działaniom nasza marka staje się jeszcze bardziej związana z emocjonującym światem sportu i pasji dążenia do spektakularnych sukcesów.

Razem Grupa Krotoski i PZN mogą podejmować się nowych wyzwań i osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy. Współpraca obejmuje zagwarantowanie mobilności całej kadrze sportowców. Do ich dyspozycji są między innymi komfortowe i bezpieczne auta marki Audi. Skorzystają także z praktycznych walorów największych samochodów Volkswagen, takich jak Crafter Furgon, Transporter, Caddy czy Multivan. Będą one im towarzyszyć we wszelkich wydarzeniach sportowych i treningach. W ten sposób realizowana jest misja, w której najwięksi mistrzowie ufają doświadczonym specjalistom. 

Grupa Krotoski jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego i wspiera kadrę narodową. Mistrzowie łączą siły, wspólnie napędzani emocjami na drodze do sukcesu.

________________________________________

O Grupie Krotoski

Grupa Krotoski jest jednym z największych autoryzowanych dealerów samochodów marek Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche w Polsce. Działa na terenie centralnej oraz południowej części kraju od prawie 40 lat, co pozwoliło zdobyć bogate doświadczenie. Misją Grupy jest dostarczanie usług najwyższej jakości potwierdzonej wieloma certyfikatami, nieustanny rozwój produktów wyprzedzających oczekiwania rynku oraz stanie się liderem elektromobilności. Popularyzacja aut elektrycznych ma na celu m.in. ochronę środowiska oraz wdrażanie kolejnych innowacji. Potwierdzeniem silnej pozycji na rynku jest obecność w czołowej 10 rankingu dealerów samochodowych w Polsce. Grupa Krotoski oferuje nie tylko sprzedaż aut, ale także kompleksowe usługi serwisowe oraz blacharsko-lakiernicze. 

Źródło: Informacja prasowa