Narciarstwo Alpejskie
Łuczak i Szczap mistrzami Polski w slalomie gigancie
24 MARCA 2023
Czytaj więcej
2 LUTEGO 2023
Michał Jasiczek zajął trzecie miejsce w slalomie w Alpensia Ski Resort w Korei Południowej. Zawody są częścią Pucharu Dalekiego Wschodu. Z kolei na piątej pozycji uplasował się jego brat Jędrzej.
Bracia Jasiczkowie biorą udział w narciarskim Pucharze Dalekiego Wschodu. Ostatnio z sukcesami zakończyli zawody w Japonii, aby teraz wystartować w Korei Południowej.
W czwartek 2 lutego w ośrodku Alpensia Ski Resort odbył się jeden z dwóch slalomów FEC. Z bardzo Dobrej strony pokazał się Michał Jasiczek który po dwóch solidnych przejazdach uplasował się na trzecim miejscu, tracąc do zwycięzcy Donghyuna Junga 1, 21 sekundy. Jego brat Jędrzej także zaliczył dobry start, bo zajął piątą lokatę (+1,49 sek.) i zjechał najlepsze w tym sezonie FIS punkty (32.33).
Gratulujemy i trzymamy kciuki za piątkowe zawody.
Narciarstwo Alpejskie
24 MARCA 2023
Czytaj więcej
Narciarstwo Alpejskie
23 MARCA 2023
Czytaj więcej
Narciarstwo Alpejskie
22 MARCA 2023
Czytaj więcej