Tomaszów Lubelski był gospodarzem III edycji Pucharu Grupy Azoty, który odbywa się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Podczas tego weekendu uczestnicy rywalizowali w biegach techniką dowolną. Pierwszego dnia rozegrane zostały sprinty, a drugiego biegi na dystansach.
>>>OFICJALNE WYNIKI<<<
Medalistki i medaliści sobotnich zawodów
Dziewczynka
- Zuzanna Kohut - NKS Trójwieś Beskidzka
- Weronika Drelicharz - LKS Klimczok Bystra
- Julia Danielkiewicz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Chłopiec
- Filip Juroszek - NKS Trójwieś Beskidzka
- Dawid Opoka - UKS Wierchy Zalesie
- Szymon Zawada - MKS Istebna
Młodziczka
- Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Klaudia Radomyska - UKS Rawa Siedlce
- Martyna Mańdok - LKS Klimczok Bystra
Młodzik
- Arkadiusz Mikulski - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
- Jonasz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
- Jan Zwatrzko - UKS Regle Kościelisko
Juniorka Młodsza
- Daria Szkurat - KS Chochołów
- Aleksandra Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
- Kamila Idziniak - NKS Trójwieś Beskidzka
Junior Młodszy
- Bartosz Kita - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Dawid Pilch - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Przemysław Legierski - NKS Trójwieś Beskidzka
Juniorka
- Anna Berezecka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Kinga Mareczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
- Oliwia Buśko - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
Junior
- Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
- Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
Seniorka
- Sonia Miczołek - KS Jedność Nowy Sącz
- Ewelina Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
Senior
- Wojciech Wojtyła - MKS Istebna
- Adrian Cheba - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
- Daniel Chmielowski - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
Medalistki i medaliści niedzielnych zawodów
Dziewczynka
- Maja Fic - UKS Muflon Duszniki-Zdrój
- Zuzanna Kohut - NKS Trójwieś Beskidzka
- Magdalena Michniak - UKS Regle Kościelisko
Chłopiec
- Filip Juroszek - NKS Trójwieś Beskidzka
- Szymon Zawada - MKS Istebna
- Oliwier Roszko - UKS Hubal Białystok
Młodziczka
- Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Amelia Pitoń - UKS Regle Kościelisko
- Martyna Mańdok - LKS Klimczok Bystra
Młodzik
- Jan Zwatrzko - UKS Regle Kościelisko
- Jan Leżanka - UKS Hubal Białystok
- Jonasz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
Juniorka Młodsza
- Daria Szkurat - KS Chochołów
- Kamila Idziniak - NKS Trójwieś Beskidzka
- Anna Probosz - MKS Istebna
Junior Młodszy
- Paweł Bryja - UKS Regle Kościelisko
- Dawid Pilch - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Bartosz Kita - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Juniorka
- Oliwia Buśko - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
- Kinga Mareczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
- Weronika Mikołajczyk - SSR LZS Sokół Szczyrk
Junior
- Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
- Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
- Adrian Kiełbasa - LKS Erion Ptaszkowa
Seniorka
- Sonia Miczołek - KS Jedność Nowy Sącz
- Ewelina Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
Senior
- Adrian Cheba - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
- Wojciech Wojtyła - MKS Istebna
Głównym Partnerem Programu jest Grupa Azoty, a organizatorem zawodów Pucharu Grupy Azoty jest Polski Związek Narciarski.