3 LISTOPADA 2023

Kursokonferencja PZN dla trenerów biegów narciarskich

W dniach 10-12 listopada w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku odbędzie się szkolenie dla trenerów biegów narciarskich. Celem spotkanie będzie prezentacja i wdrożenie nowego programu rozwoju dyscypliny ze szczególnym uwzględnieniem grup młodzieżowych. Szkolenie poprowadzi sztab ekspertów, na czele z lekarzami, dietetykami oraz trenerami PZN, w tym Martin Persson, Trener i Koordynator Projektu. Szczegółowy program i plan godzinowy są dostępne w poniższym załączniku. 

Zgłoszenia

Zgłoszenia na kursokonferencję PZN należy dokonywać poprzez wysłanie maila na adres: tomasz.grzywacz@pzn.pl, korzystając z formularza zgłoszeń MS Excel (w załączeniu). Opłata za zakwaterowanie i pełne wyżywienie w terminie trwania konferencji w COS OPO Szczyrk wynosi 360 zł od osoby. Dojazd we własnym zakresie. Dla osób mieszkających w Szczyrku i okolicach, nie nocujących i nie korzystających z wyżywienia w COS OPO, wprowadza się opłatę ryczałtową 100 zł. Opłatę należy dokonać na konto PZN o numerze 92 8591 0007 0021 0051 7915 0001. Wpływ pieniędzy na konto jest jednoczesnym potwierdzeniem zgłoszenia i udziału w szkoleniu. 

UWAGA: Udział w konferencji będzie zaliczany do aktywności szkoleniowej trenerów zgodnie z nowym Regulaminem Licencyjnym PZN!

Źródło: Tytus Olszewski / PZN