Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Szczyrku

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności

Skład reprezentacji PZN na EYOF Sarajewo 2019

30-01-2019
Już po raz 14. zorganizowany zostanie Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy, którego tej zimy gospodarzem będzie Sarajewo. Zawody w stolicy Bośni i Hercegowiny odbędą się w dniach 9-16 lutego 2019 roku. Reprezentacja Polskiego Związku Narciarskiego na EYOF Sarajewo 2019 będzie liczyła łącznie 30 osób, w tym 20 zawodników. 

Cztery narciarki alpejskie, czterech alpejczyków, cztery biegaczki, czterech biegaczy, jedna snowboardzistka oraz trzech snowboardzistów - łącznie 20 biało-czerwonych będzie liczyła reprezentacja Polskiego Związku Narciarskiego na Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy, który 9 lutego rozpocznie się w Sarajewie. W składzie znalazła się m.in. świeżo upieczona wicemistrzyni świata juniorów w sprincie - Monika Skinder oraz mistrzyni Polski w slalomie gigancie - Magdalena Łuczak.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Zawodniczki:
  1. Magdalena Łuczak - Mitanski Zakopane
  2. Maja Chyla - KS Yeti
  3. Aniela Sawicka - KS MMS Dendysski
  4. Helena Karabanowska - UKN Laworta

Zawodnicy:
  1. Bartłomiej Szkoła - Mitanski Zakopane
  2. Przemysław Białobrzycki - KS Beskidy Bielsko-Biała
  3. Bartłomiej Sanetra - MKS Skrzyczne Szczyrk
  4. Jan Bolek - KKN Siepraw-Ski

Sztab szkoleniowy:
  1. Elena Valt
  2. Marco Antonio Ferro
  3. Wojciech Mitan
  4. Mateusz Habrat

BIEGI NARCIARSKIE

Zawodniczki:
  1. Monika Skinder - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Karolina Kukuczka - MKS Istebna
  3. Ewelina Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
  4. Kamila Gąsienica - UKS Regle Kościelisko

Zawodnicy:
  1. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
  2. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
  3. Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
  4. Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Sztab szkoleniowy:
  1. Rafał Węgrzyn
  2. Marcin Rzeszótko
  3. Krzysztof Wańczyk
  4. Wojciech Suchwałko

SNOWBOARD

Zawodniczki:
  1. Paulina Zaradna - KS AZS AWF Katowice

Zawodnicy:
  1. Jędrzej Maczugowski - AZS Zakopane
  2. Filip Orlik - KS Freestyle Club
  3. Maciej Mróz - AZS Zakopane

Sztab szkoleniowy:
  1. Tomasz Wolak
  2. Zbigniew Dendys

Program zawodów
EYOF Sarajewo 2019
9-16.02.2019

11.02.2019, poniedziałek
- slalom gigant kobiet
- bieg kobiet na 7,5 km C
- bieg mężczyzn na 10 km C

12.02.2019, wtorek
- slalom gigant mężczyzn
- bieg kobiet na 5 km F
- bieg mężczyzn na 7,5 km F
- slopestyle kobiet i mężczyzn

13.02.2019, środa
- slalom kobiet

14.02.2019, czwartek
- kwalifikacje i finały sprint C
- slalom mężczyzn
- big air kobiet i mężczyzn

15.02.2019, piątek
- biegi sztafetowe 4 x 5 km
- PSL kobiet i mężczyzn

Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.