Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

90 lecie Polskiego Związku Narciarskiego

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności

Kandydaci PZN do komisji i podkomisji FIS

19-04-2018
Podczas wtorkowego posiedzenia Zarządu, PZN wyznaczył osoby, które będą reprezentować Polski Związek Narciarski w komisjach i podkomisjach specjalistycznych FIS. PZN zgłosił do Międzynarodowej Federacji Narciarskiej 16 kandydatów do 27 komisji i podkomisji FIS. Składy komisji specjalistycznych FIS zostaną zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Narciarską na Kongresie FIS, który w dniach 13-18 maja 2018 roku będzie odbywać się w Costa Navarino w Grecji.

Lista kandydatów zgłoszonych przez PZN:

1. Zofia Kiełpińska – Cross-country Committee (Executive Board)
2. Zofia Kiełpińska – Sub-Committee for Rules and Control
3. Justyna Kowalczyk – Sub-Committee for Ladies’ Cross-country
4. Wojciech Gumny – Sub-Committee Jumping for Calendar Planning
5. Jakub Michalczuk – Committee for Nordic Combined
6. Wojciech Gajewski – Sub-Committee for European Cup
7. Krzysztof Horecki – Sub-Committee for Alpine Course
8. Stanisław Czarnota – Sub-Committee Alpine for Rules and Control
9. Wojciech Gajewski – Sub-Committee for UNI Racers
10. Piotr Skowroński – Committee for snowboard and freestyle
11. Stanisław Szymanik – Medical Committee
12. Tomasz Wieczorek – Committee for Public Relations and Mass Media
13. Tomasz Wieczorek – Committee for Advertising Matters
14. Zofia Kiełpinska – Sub-Committee for Cross-Country for World - and Continental Cups
15. Jan Winkiel – Committee for Youth’s and Children’s Questions
16. Jacek Włodyga – Sub-Committee for Jumping Hill
17. Wojciech Topór – Sub-Committee for Equipment and Development
18. Adam Małysz – Ski Jumping Committee
19. Stanisław Czarnota – Alpine Committee Conference
20. Wojciech Gajewski – Sub-Committee for Alpine World Cup
21. Wojciech Topór – SC. Jumping for Officials, Rules  and Control
22. Renata Nadarkiewicz – Committee for Youth’s and Children’s Questions in Ski Jumping
23. Jan Winkiel – Sub-Committee for Masters Racers
24. Agnieszka Adamczyk – Sub-Committee for Cross Country Youth and Children
25. Agnieszka Adamczyk – Sub-Committee for Popular Cross-Country Skiing
26.  Jakub Michalczuk – Sub-Committee Nordic Combined  for officials, rules and control
27. Piotr Skowroński – Sub-Committee for Snowboard Alpine

Polski Związek Narciarskich na Walnym Zgromadzeniu FIS w Costa Navarino reprezentowany będzie przez troje delegatów. Będą nimi: Apoloniusz Tajner – Prezes PZN, Tomasz Wieczorek – Sekretarz Generalny PZN oraz Wanda Wojtas – Kierownik Biura PZN, odpowiedzialna za kontakty PZN z FIS.
Źródło: PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.