Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Podsumowanie sezonu SMS Szczyrk 2015/16

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności
Kolejny udany sezon z Poltentem, laureatem nagrody Jakość Roku 2017

28-03-2018
Chociaż wiosna już zawitała, a zima – przynajmniej ta kalendarzowa – powoli odchodzi w niepamięć, to Polski Związek Narciarski długo jeszcze będzie pamiętał o sezonie 2017/2018. Po pierwsze, Igrzyska Olimpijskie w Korei oraz historyczne sukcesy Kamila Stocha. Po drugie, liczne sukcesy naszych sportowców na zawodach, mistrzostwach i turniejach, które odbywały się poza granicami naszego kraju. Wreszcie po trzecie, niezapomniana atmosfera w Polsce podczas zawodów organizowanych przez Polski Związek Narciarski.

Wielką rolę w przygotowaniu opraw na naszych zawodach, podobnie jak w kilku ostatnich sezonach, odegrała firma Poltent z Wodzisławia Śląskiego, laureat nagrody Jakość Roku 2017. Poltent, jest nie tylko producentem reklamy pneumatycznej, ale przede wszystkim firmą specjalizującą się w budowaniu wizerunku marki w obszarze reklamy outdoorowej oraz w obszarze eventowym, za pomocą dmuchanych struktur zwanych potocznie „dmuchańcami”.

Trudno nam wyobrazić sobie dzisiaj event bez Poltentu. Wystarczy wspomnieć podświetlaną bramę z wyeksponowanym logo PZN i wizerunkami naszych skoczków, aby wiedzieć, jak istotną rolę odgrywa Poltent podczas organizacji zawodów rangi mistrzowskiej. Ta ogromna brama, która ma ponad 16 metrów długości i 7 metrów wysokości, jest doskonale widoczna dla każdego kibica nawet z wielkiej odległości. Szczególnie nocą robi duże wrażenie, oświetlając nam przestrzeń. Można nawet powiedzieć, że jest dla nas prawdziwym „Portalem do innego świata”.

Specjaliści z Poltentu doskonale wiedzą, jak połączyć radość kibiców i wysiłek sportowców z odpowiednią oprawą na zawodach. Dlatego, podczas naszych imprez w plenerze, kibice mogą oglądać także przepiękne balony stacjonarne, takie jak gigantyczny Księżyc. Z kolei, podczas koronacji zwycięzców – ekran, na którego tle jeszcze lepiej prezentują się nasi bohaterowie.

Warto podkreślić, że firma Poltent szczególny nacisk kładzie nie tylko na kwestie wizualne związane z oprawą eventu, ale również na aspekty praktyczne każdego „dmuchańca”. Starając się łączyć piękno z użytecznym, Poltent stworzył ekskluzywną linię VENTO®, która – musimy przyznać – robi wielką różnicę na naszych arenach sportowych. Czy to jest brama, namiot, słupki, lada czy też stolik, każdy z tych stałociśnieniowych produktów, niewymagających użycia wentylatorów, zapewnia nam komfort i stanowi niezwykle praktyczny element zawodów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Poltentem. To prawdziwi artyści i profesjonaliści, którzy doskonale potrafią zatroszczyć się nie tylko o naszą markę, ale także o kibiców, którzy dzięki wspaniałym „dmuchańcom” znakomicie czują się na naszych arenach sportowych.

Zachęcamy do zapoznania się z Poltentem na facebooku i Instagramie
 
Poltent – Create Your Brand
www.poltent.pl


Linki do produktów firmy Poltent:
Źródło: Informacja prasowa
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.