Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Piknik "Ćwicz z Mistrzem"

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności


Lahti2017 - czas start

24-02-2017
W środę rozpoczęły się FIS Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017. Organizatorzy Mistrzostw zdecydowali się implementować pomysł na produkcję prezentacji sportu stworzony przez agencję marketingu sportowego SYSKO SportMarketing, co oznacza że show tworzą Polacy z Crowd Supporters.

Wiemy już jaka muzyka nieść będzie wielu skoczków do dalekich skoków. Lider Pucharu Świata i dwukrotny Mistrz Olimpijski Kamil Stoch wybrał utwór Dream On. Maciej Kot utwór fińskiego artysty Stiga pt. Roy Orbison, a Piotr Żyła utwór Przekorny los zespołu Akcent. Dawid Kubacki usłyszy utwór Zawsze do Celu zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście. Stefan Hula wybrał piosenkę Hula Hoop autorstwa Omi, a Jan Ziobro Dan Dan Kokoro Hikarateku zespołu Field of View. Gregor Schlierenzauer wybrał dla siebie utwór I’m gonna make it, którego autorem jest Sanders Bohlke.

Crowd Supporters realizują również unikatowy serial Crowd Supporters Inside LAHTI, który dokumentuje od wewnątrz miasto, w którym odbywają się Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym w roku 2017.

Michał "Mikee" Sieczko i Dariusz "DJ Ucho" Ślęzak, przybliżają kulisy Lahti w trakcie trwania największego wydarzenia sportowego Finlandii, organizowanego z okazji 100-lecia niepodległości tego kraju. Autorem serialu jest SYSKO SportMarketing, Partnerem Crowd Supporters Inside LAHTI podczas Mistrzostw Świata w Lahti zostały Blachy Pruszyński. Serial powstaje w kooperacji z portalem sportsinwinter.pl.

Pierwszy odcinek – Crowd Supporters Inside Lahti – Prolog, jest już dostępny na youtube na kanale Crowd Supporters. Dostępny jest również drugi odcinek “Otwarcie”.

W najbliższych odcinkach nie zabraknie relacji ze stref kibica, show Crowd Supporters i wszystkich miejsc żyjących świętem narciarstwa klasycznego. Kamera Crowd Supporters Inside LAHTI będzie również obecna podczas największych i najciekawszych wydarzeń towarzyszących Mistrzostwom takich jak Dzień Sauny czy próba bicia rekordu Guinnessa w grillowaniu. A to tylko część atrakcji pozasportowych, jakie czekają na kibiców z całego świata.

Crowd Supporters to jeden z najlepszych na świecie duet znany z kreowania atmosfery i prowadzenia największych imprez sportowych na świecie, w tym Igrzysk Olimpijskich w Soczi (Rosja), Mistrzostw Świata w Predazzo (Włochy), Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, czy turnieju 4 Skoczni w Garmisch-Partenkirchen.

Crowd Supporters mają w swojej dyskografii również piosenki napisane przez Mikeego z zaproszonymi gośćmi, m.in. Flashmob Party, Zakopiański Styl, czy najnowszy utwór nagrany z polsko-francuskim zespołem Storo uzupełniony wokalem Doroty Doris Lembicz pt. Pozytywy. Są autorami niesamowitych animacji, tańców, przeróżnych atrakcji związanych z oprawą wydarzeń. Wśród hitów Crowd Supporters znajdują się między innymi: Helikopter, Miazga, czy SpaceDance.
Źródło: materiały prasowe Crowd Supporters
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.