Minister Sportu i Turystyki w SMS Szczyrk

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Aleksandra Król czwarta w Pucharze Europy w Rogli

24-03-2016
W dniach 23-24 marca w Rogli rozgrywany był snowboardowy Puchar Europy w slalomie gigancie równoległym oraz slalomie równoległym. Bardzo dobry wynik drugiego dnia rywalizacji osiągnęła Aleksandra Król, która w slalomie równoległym wywalczyła czwarte miejsce. Natomiast siódme miejsce w slalomie gigancie równoległym zajęła Weronika Biela, a Aleksandra Król była 15. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król dwa razy w czołowej "10" Pucharu Europy w Gerlitzen

20-03-2016
Kolejny bardzo dobry start w tym sezonie ma za sobą Aleksandra Król, która dwukrotnie w austriackim Gerlitzen zajmowała miejsca w czołowej "10" Pucharu Europy w slalomie gigancie równoległym. Pierwszego dnia rywalizacji nasza snowboardzistka wywalczyła szóste miejsce, natomiast w drugim dniu zajęła ósmą pozycję. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król druga w Mistrzostwach Szwajcarii!

13-03-2016
Bardzo dobrze w Mistrzostwach Szwajcarii w slalomie równoległym spisała się nasza snowboardzistka Aleksandra Król, która ukończyła niedzielną rywalizacje w Scuol na drugim stopniu podium. Zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Ladina Jenny, natomiast trzecie miejsce wywalczyła kolejna ze Szwajcarek Julie Zogg. W rywalizacji mężczyzn triumfował również reprezentant gospodarzy Nevin Galmarini. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała 25 w Pucharze Europy w Puy St. Vincent

13-03-2016
Włoszka Raffaella Brutto oraz Austriak Hanno Douschan zwyciężyli w Pucharze Europy w snowboardcrossie, który dzisiaj rozegrany został we francuskim Puy St. Vincent. Najlepiej z Biało-Czerwonych spisała się Zuzanna Smykała, która zajęła 25. miejsce, natomiast Mateusz Ligocki ukończył zawody na 26. pozycji. więcej <strong>»</strong>

Dominika Wolska na podium zawodów FIS w Bożym Darze

12-03-2016
Dominika Wolska zajęła trzecie miejsce w zawodach FIS w snowboardcrossie, które w weekend odbywają się w czeskim Bożym Darze. Najlepsza okazała się reprezentantka gospodarzy Vendula Hopjakova, natomiast wśród mężczyzn triumfował Holender Glenn de Blois. więcej <strong>»</strong>