World Snow Day - Zakopane, 22 stycznia 2012r.

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Wolska i Jodko mistrzami Polski w snowboardcrossie

24-02-2017
W czwartek, 23 lutego w Jurgowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w snowboardzie w konkurencji snowboardcross. Złote medale wywalczyli Dominika Wolska oraz Maciej Jodko - oboje z klubu KS Ski Test Kraków. Tytuły wicemistrzowskie w tej konkurencji zdobyli Zuzanna Smykała z AZS AWF Katowice oraz Dawid Wal z KS Ski Test Kraków. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Aleksandra Michalik z zakopiańskiego AZS-u oraz Maciej Sadowy również reprezentant klubu KS Ski Test Kraków. więcej <strong>»</strong>

Mateusz Ligocki Międzynarodowym Mistrzem Bułgarii w snowboardcrossie

22-02-2017
We wtorek, 21 lutego 2017r. Mateusz Ligocki (AZS AWF KRAKÓW) zdobył Międzynarodowy tytuł Mistrza Bułgarii w Snowboardowym Crossie. Zawody odbyły się w Bansko na trasie, na której dwa tygodnie temu został rozegrany pierwszy w historii Bułgarii Puchar Świata w snowboardcrossie. więcej <strong>»</strong>

Udany występ naszych snowboardzistek w Mistrzostwach Świata Juniorów

22-02-2017
W dniach 20-21 lutego w czeskim Klinovcu odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardowych konkurencjach alpejskich - slalomie równoległym i slalomie gigancie równoległym. więcej <strong>»</strong>

MŚJ: reprezentacja Polski na 22. miejscu w zawodach drużynowych

19-02-2017
Polska ekipa w składzie: Klemens Gąsienica-Byrcyn i Stanisław Rymkiewicz zajęła 22. miejsce w drużynowych zawodach snowboardcrossu na Mistrzostwach Świata Juniorów w czeskim Klinovcu. Złoty medal zdobyli Amerykanie, którzy w wielkim finale wyprzedzili reprezentacje Niemiec, Australii i Szwajcarii. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Klinovcu: rozdano medale w snowboardcrossie

18-02-2017
Pierwszy komplet medali na snowboardowych Mistrzostwach Świata Juniorów w czeskim Klinovcu rozdano snowboardcrossistom. Wśród juniorek najlepsza była Rosjanka Kristina Paul, srebro wywalczyła Niemka Jana Fischer, a brąz Francuzka Julia Pereira. Gabriela Nycz zajęła 39. miejsce. Natomiast mistrzem świata juniorów został Szwajcar Kalle Koblet, który wyprzedził Austriaka Davida Pickla i Niemca Leona Beckhausa. Klemens Gąsienica-Byrcyn uplasował się na 52. miejscu, a Stanisław Rymkiewicz był 54. więcej <strong>»</strong>