Konferencja dla UKS-ów w Szczyrku - 2013

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Snowboardziści wystartują w Lackenhof

04-01-2018
Już w najbliższy weekend w austriackim Lackenhof odbędzie się snowboardowy Puchar Świata w slalomie gigancie równoległym. Piotr Skowroński powołał na te zawody wszystkich swoich podopiecznych. W Austrii powalczą: Aleksandra Król, Weronika Biela, Karolina Sztokfisz, Oskar Kwiatkowski i Michał Nowaczyk. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści poza finałami w Cortina d Ampezzo

16-12-2017
Czeszka Ester Ledecka oraz Włoch Roland Fischnaller wygrali kwalifikacje do sobotnich zawodów Pucharu Świata w slalomie równoległym, które w sobotę odbywały się we włoskiej Cortina d Ampezzo. W eliminacjach najlepiej z biało-czerwonych spisała się Weronika Biela, która zajęła 24. miejsce. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała na 24. miejscu w Pucharze Świata

16-12-2017
Włoszka Michela Moioli oraz Austriak Jarryd Hughes wygrali sobotni Puchar Świata w snowboardcrossie, który rozgrywany był w austriackim Montafon. Polscy snowboardziści nie zdołali wywalczyć awansu do fazy finałowej i rywalizację zakończyli na kwalifikacjach. Zuzanna Smykała zajęła 24. miejsce, natomiast Mateusz Ligocki był 46. więcej <strong>»</strong>

Karolina Sztokfisz 27. w Pucharze Świata

15-12-2017
W piątek w Cortina dAmpezzo rozegrany został snowboardowy Puchar Świata w slalomie gigancie równoległym. Zwycięstwo odnieśli Czeszka Ester Ledecka oraz Austriak Alexander Payer. Natomiast najlepiej z podopiecznych Piotra Skowrońskiego zaprezentowała się Karolina Sztokfisz, która ukończyła rywalizację na 27. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Polki w czołowej "30" Pucharu Świata w Carezzie

15-12-2017
Czeszka Ester Ledecka oraz Rosjanin Andrey Sobolev wygrali pierwszy w tym sezonie snowboardowy Puchar Świata w slalomie gigancie równoległym, który w czwartek rozegrany został w Carezzie. Najlepiej z polskiej kadry zaprezentowała się Weronika Biela, która zajęła 23 miejsce. Natomiast pozycję za nią uplasowała się Aleksandra Król. więcej <strong>»</strong>