Konferencja dla UKS-ów w Szczyrku - 2013

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

MP Seniorów w PGS i PSL - komunikat organizacyjny

06-03-2018
W dniach 13-14 marca 2018 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Seniorów w slalomie gigancie równoległym oraz w slalomie równoległym. Miejscem rywalizacji będzie stacja narciarska Suche. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała w czołowej "10" Pucharu Świata!

04-03-2018
To były znakomite zawody w wykonaniu Zuzanny Smykały, która najpierw z 13. wynikiem kwalifikacji awansowała do finałowej "16", a następnie poprawiła ten rezultat i zajęła ostatecznie 10. pozycję. To najlepszy wynik w karierze naszej snowboardzistki. Zawody Pucharu Świata w snowboardcrossie w hiszpańskiej La Molina wygrała Czeszka Eva Samkova, natomiast u mężczyzn triumfował Alessandro Haemmerle. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Kayseri: Aleksandra Król w finałowej "16"

03-03-2018
Po raz kolejny bardzo dobry wynik w Pucharze Świata osiągnęła Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka najpierw wywalczyła awans do finałowej "16", a następnie ukończyła zawody na 12. miejscu. W Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym, który rozgrywany był w tureckim Kayseri triumfowali Rosjanka Milena Bykova oraz Niemiec Stefan Baumeister. więcej <strong>»</strong>

Snowboardowe MP w Zieleńcu odwołane!

28-02-2018
Ze względu na niewystarczające warunki śniegowe, a co za tym idzie wysokie koszty organizacji Mistrzostw Polski Freestyle, Stacja Zieleniec Ski Arena rezygnuje z organizacji w/w zawodów, zaplanowanych na dzień 3 marca 2018 roku. Zawody Mistrzostw Polski w Freestyle za sezon 2017/18 zostaną przeprowadzone w innym terminie o czym Polski Związek Narciarski poinformuje na swojej stronie internetowej. więcej <strong>»</strong>

Piotr Tokarczyk tuż za podium w Pucharze Europy

25-02-2018
Piotr Tokarczyk na piątym miejscu ukończył zawody Pucharu Europy w konkurencji big air, które rozegrane zostały w serbskiej miejscowości Kopaonik. Zwycięstwo odniósł reprezentant Francji Enzo Valax. Drugi był Niemiec Leon Vockensperger, a na najniższym stopniu podium stanął Włoch Nicola Liviero. więcej <strong>»</strong>