Plebiscyt na „Sportowca Wolnej Polski”

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

MŚJ w snowboardzie: Wyniki rywalizacji w PSL

03-04-2016
Drugiego dnia rywalizacji w snowboardowych Mistrzostw Świata Juniorów w słoweńskiej Rogli zawodnicy walczyli o medale w slalomie równoległym. Mistrzami w tej konkurencji zostali Niemka Ramona Theresia Hofmeister oraz Rosjanin Dmitry Loginov. Najlepiej z Biało-Czerwonych spisała się Paulina Majerczyk, która ukończyła zawody na 17. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Wyniki pierwszego dnia snowboardowych Mistrzostw Świata Juniorów

02-04-2016
Pierwszego dnia rywalizacji na Mistrzostwach Świata Juniorów w snowboardzie, które odbywają się w słoweńskiej Rogili, najlepiej zaprezentowały się Maria Chyc i Paulina Majerczyk, które awansowały do finałów, kończąc rywalizację w slalomie gigancie równoległym odpowiednio na 11. i 12. miejscu. Złote medale w tej konkurencji wywalczyli reprezentanci Rosji Elizaveta Salikhova oraz Dmitry Sarsembaev. więcej <strong>»</strong>

Skład na Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardzie

30-03-2016
Już na początku kwietnia, w dniach 2-6 kwietnia, w słoweńskiej Rogli rozgrywać się będą Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardzie. Nasz kraj na juniorskim czempionacie reprezentować będzie: sześć snowboardzistek i trzech snowboardzistów. W składzie znaleźli się: Dominika Wolska, Stanisław Rymkiewicz, Michał Nowaczyk, Hanna Gąsienica Mikołajczyk, Maria Chyc, Oliwia Pawlikowska, Paulina Pawlikowska, Paulina Majerczyk i Konrad Miklasiński. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Kowalczyk w czołowej "20" Pucharu Europy

27-03-2016
W niedzielę 27 marca w Racines we Włoszech odbywał się snowboardowy Puchar Europy w slalomie równoległym. Drugiego dnia rywalizacji najlepiej z Biało-Czerwonych spisał się Tomasz Kowalczyk, który wywalczył 20. miejsce. Zwyciężyli Rosjanka Elizaveta Salikhova oraz Austriak Arvid Auner. więcej <strong>»</strong>

Weronika Biela czwarta w Pucharze Europy

26-03-2016
W świąteczny weekend w włoskim Racines rozgrywany był Puchar Europy w snowboardzie alpejskim. Znakomicie w slalomie równoległym spisała się Weronika Biela, która zajęła czwarte miejsce. Wśród kobiet zwyciężyła Szwajcarka Ladina Jenny, natomiast u mężczyzn triumfował Koreańczyk Lee Sang-ho. więcej <strong>»</strong>