Podpisanie porozumienia PZN-SITN-Policja

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

PŚ w Montafon: Karolina Sztokfisz na 28. w slalomie

18-12-2014
Prosto z Włoch Puchar Świata w snowboardzie w konkurencjach alpejskim przeniósł się do austriackiego Montafon. W rozgrywanym w czwartek slalomie równoległym zwyciężyli Austriaczka – Sabine Schoeffmann i Włoch – Roland Fischnaller. Natomiast najlepiej z Biało-Czerwonych zaprezentowała się dzisiaj Karolina Sztokfisz, która ukończyła rywalizację na 28. miejscu. więcej <strong>»</strong>

PŚ w snowboardzie: Aleksandra Król 28. w Carezza

17-12-2014
We wtorek, 16 grudnia, Kadra Alpejska w snowboardzie zainaugurowała sezon zimowy w zawodach Pucharu Świata. We włoskim Carezza wystartowało czterech naszych reprezentantów, a najlepiej z nich zaprezentowała się Aleksandra Król, która w slalomie gigancie równoległym zajęła 28. miejsce. W rywalizacji kobiet zwyciężyła Austriaczka – Marion Kreiner, natomiast wśród mężczyzn triumfował Włoch – Roland Fischnaller. więcej <strong>»</strong>

Znamy kalendarz zawodów krajowych w snowboardzie

10-12-2014
W kalendarzu zawodów Polskiego Związku Narciarskiego w snowboardzie na sezon zimowy 2014/2015 zaplanowanych zostało czternaście imprez, w tym Mistrzostwa Polski we wszystkich konkurencjach snowboardowych. więcej <strong>»</strong>

Wyniki niedzielnych zawodów juniorskich w Pitztal

30-11-2014
Polscy snowboardziści wystąpili także w niedzielnych zawodach juniorskich w snowboardcrossie, rozgrywanych w austriackim Pitztal. Triumfatorami zawodów okazali się Kanadyjka Tess Critchlow oraz Austriak Jakob Dusek. więcej <strong>»</strong>

Juniorzy startowali w snowboardcrossie

29-11-2014
Młodzi polscy snowboardziści wzięli dziś udział w zawodach juniorskich w snowboardcrossie, rozgrywanych w Pitztal. Był to pierwszy w tym sezonie zimowym start naszych sportowców specjalizujących się w tej konkurencji. więcej <strong>»</strong>