Grupa Kapitałowa Azoty Tarnów sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Znamy wyniki Mistrzostw Polski Seniorów w big air i slopestyle

17-03-2015
W dniu 15 marca na stokach Gubałówki w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w snowboardzie w konkurencjach big air i slopestyle oraz Mistrzostwa Polski seniorów w narciarstwie dowolnym (slopestyle). Złote medale w snowboardzie wywalczyli: Katarzyna Rusin w konkurencji big air, Joanna Dzierzawski w slopestyle, a w gronie mężczyzn dwukrotnie triumfował Piotr Janosz. Najlepszymi narciarzami dowolnymi w konkurencji slopestyle okazali się Zuzanna Witych i Robert Szul. więcej <strong>»</strong>

Dominika Wolska piąta w zawodach FIS w Kühtai!

16-03-2015
W miniony weekend Dominika Wolska rywalizowała w zawodach juniorskich FIS w snowboardcrossie w austriackim Kühtai. Dwukrotnie Polka wywalczyła miejsca w czołowej „10”. W sobotę zajęła piątą lokatę, natomiast w niedzielę była siódma. Triumfowały natomiast Francuzki Alexia Queyrel i Marie Marguet. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała w "20" Pucharu Świata w snowboardcrossie

15-03-2015
Zuzanna Smykała zajęła 20. miejsce w zawodach Pucharu Świata w snowboardcrossie, które w ten weekend rozegrane zostały w szwajcarskim Veysonnaz. W rywalizacji kobiet triumfowała Kanadyjka Dominique Maltais, natomiast wśród mężczyzn zwyciężył Australijczyk Alex Pullin. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała 23. w Pucharze Świata w SBX

14-03-2015
Zuzanna Smykała zajęła 23. miejsce w zawodach Pucharu Świata w snowboardcrossie, które w sobotę rozegrane zostały w szwajcarskim Veysonnaz. Zwyciężyła reprezentantka Włoch Michela Moioli. więcej <strong>»</strong>

Życiowy sukces Weroniki Bieli w Pucharze Świata!

14-03-2015
Znakomicie w finałowych zawodach Pucharu Świata w slalomie równoległym spisała się Weronika Biela. Nasza snowboardzista uplasował się tuż za podium w zawodach w niemieckim Winterbergu i tym samym odniosła życiowy sukces w swojej sportowej karierze. Wygrała Norweżka Hilde-Katrine Engeli, która w finale pokonała reprezentantkę gospodarzy Selinę Joerg. więcej <strong>»</strong>