World Snow Day - Zakopane, 22 stycznia 2012r.

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Maciej Jodko drugi w Pucharze Europy w snowboardcrossie!

21-03-2015
Kolejne sukcesy w zawodach Pucharu Europy w szwajcarskim Lenk odnieśli nasi snowboardziści. Po triumfie w piątkowej rywalizacji w sobotę Maciej Jodko stanął na drugim stopniu podium. Natomiast 12. miejsce w snowboardcrossie zajęła Zuzanna Smykała. Triumfowali reprezentant Austrii Lukas Aschner i Brytyjka Zoe Gillings-Brier. więcej <strong>»</strong>

Maciej Jodko wygrywa Puchar Europy w Lenk!

20-03-2015
Ogromny sukces w zawodach Pucharu Europy w Lenk odniósł dzisiaj Maciej Jodko. Reprezentant Polski był najlepszy w wielkim finale i zwyciężył w zawodach Pucharu Europy w snowboardcrossie. Miejsca w czołowej „30” w rywalizacji kobiet wywalczyły natomiast 25. Zuzanna Smykała i 27. Aleksandra Michalik. więcej <strong>»</strong>

Weronika Biela na podium Pucharu Europy!

18-03-2015
Znakomitą formę w końcówce sezonu prezentuje Weronika Biela. Nasza snowboardzista po sukcesach w Pucharze Świata w Moskwie i Winterbergu, dzisiaj stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w Rogi, zajmując trzecie miejsce w slalomie równoległym. W rywalizacji kobiet najlepsza okazał się reprezentantka kobiet – Gloria Kotnik, natomiast wśród mężczyzn zwyciężył Austriak Benjamin Karl. więcej <strong>»</strong>

Marzena Zając najlepsza w Mistrzostwach Austrii

17-03-2015
Bardzo dobrze w Mistrzostwach Austrii w halfpipe’ie rozgrywanych w austriackim Kühtai spisały się nasze snowboardzistki, które wywalczyły pierwsze dwa miejsce na podium. Zwyciężyła Marzena Zając, natomiast tuż za nią uplasowała się Klementyna Kołodziej. więcej <strong>»</strong>

Karolina Sztokfisz w finałowej „16” Pucharu Europy!

17-03-2015
Karolina Sztokfisz awansowała do finałowej „16” i w zawodach Pucharu Europy w slalomie gigancie równoległym rozgrywanym w Rogli zajęła 14. miejsce. W rywalizacji kobiet triumfowała Austriaczka Ina Meschik, natomiast najlepszym snowboardzistą okazał się Słoweniec Rok Marguc. więcej <strong>»</strong>