PZN i Scanmed organizatorem zebrania naukowego "Sport i ortopedia"

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

PŚ: Polscy snowboardziści wystartują w Bad Gastein

08-01-2015
9 stycznia w austriackim Bad Gastein odbędą się trzecie w tym sezonie zawody Pucharu Świata dla Kadr Alpejskich w snowboardzie. Prawo startu w tych zawodach ma czterech naszych reprezentantów: trzy zawodniczki oraz jeden snowboardzista. W składzie na Puchar Świata znaleźli się: Weronika Biela, Karolina Sztokfisz, Aleksandra Król, Tomasz Kowalczyk. więcej <strong>»</strong>

Dachstein West: Sztokfisz i Biela w czołowej szóstce

06-01-2015
Po raz kolejny w austriackim Dachstein West snowboardziści i snowboardzistki rywalizowali w zawodach FIS w slalomie równoległym, w którym triumfowali: Czeszka – Estera Ledecka i Koreańczyk – Sang-ho Lee. Ponownie na trasie bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zawodniczki, które zajęły czołowe lokaty w zawodach. Karolina Sztokfisz uplasowała się tuż za podium, na czwartym miejscu, natomiast Weronika Biela zajęła szóstą pozycję. więcej <strong>»</strong>

Polki w "10" zawodów FIS w Dachstein West

05-01-2015
Bardzo dobrze w zawodach FIS w Dachstein West zaprezentowały się nasze snowboardzistki, które uplasowały się w czołówce. Na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Król, piąte miejsce zajęła Weronika Biela, natomiast 11. była Karolina Sztokfisz. Wśród pań w slalomie równoległym triumfowała Holenderka - Michelle Dekker, natomiast w rywalizacji mężczyzn zwyciężył Szwajcar - Silvan Flepp. więcej <strong>»</strong>

Zapraszamy na snowboardowy Puchar Polski

05-01-2015
W sobotę, 10 stycznia na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędzie się pierwsza edycja snowboardowego Pucharu Polski w Slalomie Gigancie i Slalomie w sezonie 2014/15. Zawody będą zarazem eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015. więcej <strong>»</strong>

Pierwsze zawody Pucharu Świata okiem Skowrońskiego

04-01-2015
Tuż przed świętami we włoskim Carezza i austriackim Montafon Kadra Alpejska w Snowboardzie wystartowała w pierwszych w tym sezonie zawodach Pucharu Świata. Nasze reprezentantki dwukrotnie wywalczyły miejsca w czołowej „30”, a występy swoich podopiecznych ocenił trener Piotr Skowroński. więcej <strong>»</strong>