Przedsezonowa konferencja PZN 2013/14 - skoki i biegi narciarskie

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Polki w "10" zawodów FIS w Dachstein West

05-01-2015
Bardzo dobrze w zawodach FIS w Dachstein West zaprezentowały się nasze snowboardzistki, które uplasowały się w czołówce. Na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Król, piąte miejsce zajęła Weronika Biela, natomiast 11. była Karolina Sztokfisz. Wśród pań w slalomie równoległym triumfowała Holenderka - Michelle Dekker, natomiast w rywalizacji mężczyzn zwyciężył Szwajcar - Silvan Flepp. więcej <strong>»</strong>

Zapraszamy na snowboardowy Puchar Polski

05-01-2015
W sobotę, 10 stycznia na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędzie się pierwsza edycja snowboardowego Pucharu Polski w Slalomie Gigancie i Slalomie w sezonie 2014/15. Zawody będą zarazem eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015. więcej <strong>»</strong>

Pierwsze zawody Pucharu Świata okiem Skowrońskiego

04-01-2015
Tuż przed świętami we włoskim Carezza i austriackim Montafon Kadra Alpejska w Snowboardzie wystartowała w pierwszych w tym sezonie zawodach Pucharu Świata. Nasze reprezentantki dwukrotnie wywalczyły miejsca w czołowej „30”, a występy swoich podopiecznych ocenił trener Piotr Skowroński. więcej <strong>»</strong>

Komunikat do klubów sportowych zajmujących się snowboardem

19-12-2014
Polski Związek Narciarski przypomina klubom sportowym prowadzącym szkolenie w zakresie snowboardu w konkurencjach olimpijskich o obowiązku posiadania licencji PZN przez klub oraz jego zawodników. Licencja PZN uprawnia kluby oraz zawodników do startu w zawodach Polskiego Związku Narciarskiego w dyscyplinie snowboard. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Montafon: Karolina Sztokfisz na 28. w slalomie

18-12-2014
Prosto z Włoch Puchar Świata w snowboardzie w konkurencjach alpejskim przeniósł się do austriackiego Montafon. W rozgrywanym w czwartek slalomie równoległym zwyciężyli Austriaczka – Sabine Schoeffmann i Włoch – Roland Fischnaller. Natomiast najlepiej z Biało-Czerwonych zaprezentowała się dzisiaj Karolina Sztokfisz, która ukończyła rywalizację na 28. miejscu. więcej <strong>»</strong>