100 dni do Soczi - konferencja TVP

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

PŚ w Bańsko: Snowboardziści poza finałami

05-02-2017
Rosjanka Alena Zavarzina oraz reprezentant gospodarzy Radoslav Yankov wygrali kwalifikacje snowboardowego Pucharu Świata w slalomie gigancie równoległym, który rozgrywany był w bułgarskiej miejscowości Bańsko. Awansu do fazy finałowej nie zdołali wywalczyć polscy snowboardziści, spośród których najlepiej zaprezentowała się Karolina Sztokfisz, która zajęła 35. miejsce. więcej <strong>»</strong>

Katarzyna Rusin Mistrzynią Zimowej Uniwersjady w Ałmatach!

05-02-2017
Reprezentanci Polski zdominowali rywalizację snowboardzistów podczas Zimowej Uniwersjady w Ałmatach. Kolejny medal wywalczyła dzisiaj Katarzyna Rusin, która została mistrzynią Zimowej Uniwersjady w Ałmatach, zdobywając złoto w slopestyle-u. Wicemistrzostwo w tej konkurencji zdobyła Austriaczka Amber Arazny, natomiast brązowy medal wywalczył Rosjanka Anastasiia Loginova. więcej <strong>»</strong>

Polacy startowali w kwalifikacjach PŚ w Bańsko

03-02-2017
Austriak Andreas Prommegger i Rosjanka Alena Zavarzina wygrali kwalifikacje do Pucharu Świata w snowboardowym slalomie gigancie równoległym, rozgrywane w bułgarskim Bańsko. Polacy niestety nie zakwalifikowali się do finałów. Karolina Sztokfisz zajęła w kwalifikacjach 30. miejsce, a Weronika Biela była 35. Aleksandra Król nie ukończyła przejazdu. Natomiast wśród mężczyzn Oskar Kwiatkowski był 37. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Bańsko w snowboardcrossie: Polacy poza finałami

02-02-2017
W sobotnich finałach Pucharu Świata w snowboardcrossie w bułgarskim Bańsko nie zobaczymy niestety reprezentantów Polski, którzy odpadli w kwalifikacjach. więcej <strong>»</strong>

Znamy skład reprezentacji na Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardzie

02-02-2017
W dniach 18-21 lutego w czeskim Klinovcu odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardzie w konkurencjach: snowboardcross i snowboard alpejski. Polskę reprezentować będzie siedem kobiet i dwóch mężczyzn. więcej <strong>»</strong>