Konferencja dla UKS-ów - COS OPO Szczyrk 2012

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Rymkiewicz wygrywa zawody FIS Junior!

10-03-2018
W sobotę, 10 marca w czeskiej miejscowości Dolni Morava rozegrane zostały zawody juniorskie FIS w snowboardcrossie. Tego dnia najlepszy okazał się nasz reprezentant - Stanisław Rymkiewicz, który stanął na najwyższym stopniu podium. więcej <strong>»</strong>

Kwiatkowski na podium Pucharu Świata w Scuol!

10-03-2018
Rewelacyjnie w zawodach Pucharu Świata w szwajcarskim Scuol zaprezentował się Oskar Kwiatkowski, który po raz pierwszy w karierze stanął na podium zawodów tej rangi. Podopieczny Piotra Skowrońskiego najpierw zajął ósme miejsce w kwalifikacjach, a następnie poprawił ten wynik i w slalomie gigancie równoległym wywalczył drugie miejsce. Nasz snowboardzista w wielkim finale zmierzył się z reprezentantem Słowenii Timem Mastnakiem. Wśród kobiet triumfowała mistrzyni olimpijska, Czeszka Ester Ledecka. więcej <strong>»</strong>

MP w slopestyle-u i big air - komunikat organizacyjny

07-03-2018
W przyszłym tygodniu, w dniach 16-17 marca 2018 roku w Białce Tatrzańskiej odbędą się snowboardowe Mistrzostw Polski Seniorów w konkurencjach freestyle-owych. Pierwszego dnia zmagań zawodnicy walczyć będą w big air. Natomiast w sobotę rozegrany zostanie slopestyle. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści wystartują w Pucharze Świata w Scuol

07-03-2018
10 marca w szwajcarskim Scuol rozegrany zostanie snowboardowy Puchar Świata w slalomie gigancie równoległym. W zawodach tych wystartuje czworo naszych reprezentantów - Aleksandra Król, Weronika Biela, Michał Nowaczyk i Oskar Kwiatkowski. więcej <strong>»</strong>

MP Seniorów w PGS i PSL - komunikat organizacyjny

06-03-2018
W dniach 13-14 marca 2018 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Seniorów w slalomie gigancie równoległym oraz w slalomie równoległym. Miejscem rywalizacji będzie stacja narciarska Suche. więcej <strong>»</strong>