Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PZN 2014

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Weronika Biela 13. w Pucharze Świata w Moskwie!

07-03-2015
Weronika Biela osiągnęła najlepszy wyniki w karierze i zajęła 13. miejsce z zawodach Pucharu Świata w slalomie równoległym rozgrywanym w Moskwie. Dobry wynik uzyskała również Aleksandra Król, która uplasowała się tuż za finałową "16", na 17. pozycji. Zwyciężyła Austriaczka Claudia Riegler, która w wielkim finale pokonała Szwajcarkę Julię Zogg. więcej <strong>»</strong>

Finał Pucharu Polski 2015 i Mistrzostwa Polski Młodzików

04-03-2015
Snowpark Gubałówka Zakopane w niedzielę, 8 marca będzie areną zmagań w ramach Finału Pucharu Polski 2015 w snowboardowym slopestyle i big air oraz Mistrzostw Polski Młodzików w snowboardowym slopestyle i big air. Organizatorem zawodów jest KS Ski Test Kraków. więcej <strong>»</strong>

Olimpiada Młodzieży: na koniec slalom równoległy

01-03-2015
Ostatnią konkurencją XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2015 był slalom równoległy, rozegrany w niedzielę, 1 marca na Harendzie w Zakopanem. Złote medale zdobyli: Aleksandra Michalik (Juniorka B), Katarzyna Bachulska (Juniorka A), Jakub Gawlak-Socka (Junior B) oraz Oskar Kwiatkowski (Junior A). więcej <strong>»</strong>

Olimpiada Młodzieży: zmierzyli się w konkurencji big air

01-03-2015
Ski Park Gubałówka ponownie gościł uczestników XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2015 w niedzielę, 1 marca podczas snowboardowych zawodów big air. Na skoczni najlepsi okazali się: Karolina Szewczyk (Juniorka B), Zuzanna Woyna-Orlewicz (Juniorka A), Franciszek Dźwierżyński (Junior B) oraz Jakub Wolak (Junior A). więcej <strong>»</strong>

Sztokfisz i Król w „30” Pucharu Świata

01-03-2015
Karolina Sztokfisz i Aleksandra Król wywalczyły miejsca w najlepszej „30” Pucharu Świata w slalomie równoległym. W konkurencji tej rozgrywanej w japońskiej miejscowości Asahikawa lepsza z Polek była Sztokfisz, która zajęła 28.pozycję, zwyciężyła natomiast reprezentantka Szwajcarii Julie Zogg. więcej <strong>»</strong>