Kongres ISIA - Kraków 2012

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Biela i Kowalczyk z dwoma złotymi medalami Mistrzostw Polski

11-03-2015
W środę, 11 marca na stoku narciarskim w Jurgowie snowboardziści rywalizowali w Mistrzostwach Polski w slalomie i slalomie gigancie. Po dwa złote medale zdobyli reprezentanci klubu AZS Zakopane Weronika Biela i Tomasz Kowalczyk. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Yabuli: Michał Nowaczyk siódmy w PGS!

11-03-2015
Po raz kolejny bardzo dobrze na Mistrzostwach Świata Juniorów w snowboardzie w chińskim Yabuli spisali się nasi juniorzy, którzy pewnie awansowali do finałowej „16”. Dzisiaj lepiej zaprezentował się Michał Nowaczyk, który w slalomie gigancie równoległym zajął siódme miejsce, natomiast drugi z naszych zawodników – Oskar Kwiatkowski uplasował się na 12. pozycji. Tytuł mistrza świata juniorów w PGS wywalczył Koreańczyk Sang-Ho Lee. więcej <strong>»</strong>

Snowboardowy Puchar Świata z udziałem Polaków

11-03-2015
Już w najbliższy weekend w niemieckim Winterbergu i szwajcarskim Veysonnaz odbędą snowboardowe Puchary Świata w slalomie równoległym oraz w snowboradcrossie. W Niemczech w finałowych zawodach Pucharu Świata wystartują: Weronika Biela, Aleksandra Król oraz Karolina Sztokfisz, natomiast w Szwajcarii powalczą Zuzanna Smykała i Dawid Wal. więcej <strong>»</strong>

Oskar Kwiatkowski piąty na Mistrzostwach Świata Juniorów!

10-03-2015
Oskar Kwiatkowski otarł się o półfinał Mistrzostw Świata Juniorów w chińskim Yabuli i w slalomie równoległym wywalczył piąte miejsce. Mistrzem świata juniorów został reprezentant Rosji Vladislav Shkurikhin. Natomiast drugi z naszych snowboardzistów Michał Nowaczyk ukończył rywalizację na 11. pozycji. więcej <strong>»</strong>

Finał Pucharu Polski 2015 i Mistrzostwa Polski Młodzików - wyniki

09-03-2015
Snowpark Gubałówka Zakopane w niedzielę, 8 marca był areną zmagań w ramach Finału Pucharu Polski 2015 w snowboardowym slopestyle i big air oraz Mistrzostw Polski Młodzików w snowboardowym slopestyle i big air. więcej <strong>»</strong>