XVII Kursokonferencja PZN w Szczyrku

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Marzena Zając najlepsza w Mistrzostwach Austrii

17-03-2015
Bardzo dobrze w Mistrzostwach Austrii w halfpipe’ie rozgrywanych w austriackim Kühtai spisały się nasze snowboardzistki, które wywalczyły pierwsze dwa miejsce na podium. Zwyciężyła Marzena Zając, natomiast tuż za nią uplasowała się Klementyna Kołodziej. więcej <strong>»</strong>

Karolina Sztokfisz w finałowej „16” Pucharu Europy!

17-03-2015
Karolina Sztokfisz awansowała do finałowej „16” i w zawodach Pucharu Europy w slalomie gigancie równoległym rozgrywanym w Rogli zajęła 14. miejsce. W rywalizacji kobiet triumfowała Austriaczka Ina Meschik, natomiast najlepszym snowboardzistą okazał się Słoweniec Rok Marguc. więcej <strong>»</strong>

Znamy wyniki Mistrzostw Polski Seniorów w big air i slopestyle

17-03-2015
W dniu 15 marca na stokach Gubałówki w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w snowboardzie w konkurencjach big air i slopestyle oraz Mistrzostwa Polski seniorów w narciarstwie dowolnym (slopestyle). Złote medale w snowboardzie wywalczyli: Katarzyna Rusin w konkurencji big air, Joanna Dzierzawski w slopestyle, a w gronie mężczyzn dwukrotnie triumfował Piotr Janosz. Najlepszymi narciarzami dowolnymi w konkurencji slopestyle okazali się Zuzanna Witych i Robert Szul. więcej <strong>»</strong>

Dominika Wolska piąta w zawodach FIS w Kühtai!

16-03-2015
W miniony weekend Dominika Wolska rywalizowała w zawodach juniorskich FIS w snowboardcrossie w austriackim Kühtai. Dwukrotnie Polka wywalczyła miejsca w czołowej „10”. W sobotę zajęła piątą lokatę, natomiast w niedzielę była siódma. Triumfowały natomiast Francuzki Alexia Queyrel i Marie Marguet. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała w "20" Pucharu Świata w snowboardcrossie

15-03-2015
Zuzanna Smykała zajęła 20. miejsce w zawodach Pucharu Świata w snowboardcrossie, które w ten weekend rozegrane zostały w szwajcarskim Veysonnaz. W rywalizacji kobiet triumfowała Kanadyjka Dominique Maltais, natomiast wśród mężczyzn zwyciężył Australijczyk Alex Pullin. więcej <strong>»</strong>