Podpisanie porozumienia PZN-SITN-Policja

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

PŚ w Winterbergu: Król z awansem do finałów!

18-03-2017
Bardzo dobrze w kwalifikacjach Pucharu Świata w niemieckim Winterbergu spisała się Aleksandra Król. Polka zajęła 10. miejsce i tym samym awansowała do finałów Pucharu Świata w slalomie równoległym. W eliminacjach najlepsi okazali się: Czeszka Ester Ledecka oraz Koreańczyk Lee Sang-Ho. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści wystartowali w Pucharze Europy w slalomie w Radstadt

17-03-2017
Nasi snowboardziści wystartowali dziś w zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym w austriackiej miejscowości Radstadt. więcej <strong>»</strong>

Tokarczyk 60. w kwalifikacjach do mistrzostw świata w big air

16-03-2017
Piotr Tokarczyk zajął 60. miejsce w kwalifikacjach do mistrzostw świata seniorów w snowboardowym big air, które w czwartek, 16 marca rozgrywano w hiszpańskiej Sierra Nevadzie. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Sierra Nevadzie: Polacy poza finałami slalomu giganta

16-03-2017
W czwartkowy poranek (16 marca) na snowboardowych mistrzostwach świata w Sierra Nevadzie rozegrano kwalifikacje slalomu giganta. Wśród kobiet wygrała Czeszka Ester Ledecka. Polki niestety nie awansowały do finałów - Aleksandra Król była 20., Karolina Sztokfisz zajęła 25. miejsce, a Weronika Biela była 30. Kwalifikacje mężczyzn wygrał Bułgar Radoslav Yankov. Oskar Kwiatkowski uplasował się na 20. pozycji, Tomasz Kowalczyk był 38., a Michał Nowaczyk - 40. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król ósma w Mistrzostwach Świata w slalomie!

15-03-2017
Aleksandra Król zajęła ósme miejsce w Mistrzostwach Świata Seniorów w slalomie równoległym w Sierra Nevadzie, co jest jej najlepszym wynikiem w karierze w zawodach tej rangi! Mistrzynią świata została Austriaczka Daniela Ulbing, a mistrzem - Austriak Andreas Prommegger. Debiutujący w seniorskim czempionacie Oskar Kwiatkowski awansował do finałów i zajął w nich 12. miejsce. więcej <strong>»</strong>