Renault Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Polacy na 14. miejscu w zawodach drużynowych Pucharu Świata

19-03-2017
Polska ekipa w składzie: Aleksandra Król - Oskar Kwiatkowski zajęła 14. miejsce w drużynowych zawodach Pucharu Świata w snowboardowym slalomie równoległym, rozgrywanych w niedzielę, 19 marca w niemieckim Winterbergu. więcej <strong>»</strong>

A. Król na 11. w Pucharze Świata w Winterbergu

18-03-2017
Austriaczka Sabine Schoeffmann wygrała Puchar Świata w slalomie równoległym, który rozgrywany był w niemieckim Winterbergu. Snowboardzistka z Austrii w wielkim finale pokonała Czeszkę Ester Ledecką. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła kolejna z reprezentantkę Austrii Julia Dujmovits. Jako jedyna z Polek awans do finałowej "16" wywalczyła Aleksandra Król. Polka zaledwie o 0.01 sekundy przegrała walkę o najlepszą "ósemkę" i ostatecznie zawody ukończyła na 11. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Polacy startowali w Pucharze Europy w Radstadt

18-03-2017
Włoszka Elisa Profanter oraz Austriak Johann Stefaner wygrali Puchar Europy w slalomie równoległym, który rozgrywany był w austriackim Radstadt. Najlepiej z Biało-Czerwonych zaprezentowała się Aleksandra Michalik, która zajęła 13. miejsce. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Winterbergu: Król z awansem do finałów!

18-03-2017
Bardzo dobrze w kwalifikacjach Pucharu Świata w niemieckim Winterbergu spisała się Aleksandra Król. Polka zajęła 10. miejsce i tym samym awansowała do finałów Pucharu Świata w slalomie równoległym. W eliminacjach najlepsi okazali się: Czeszka Ester Ledecka oraz Koreańczyk Lee Sang-Ho. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści wystartowali w Pucharze Europy w slalomie w Radstadt

17-03-2017
Nasi snowboardziści wystartowali dziś w zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym w austriackiej miejscowości Radstadt. więcej <strong>»</strong>