Gala Olimpijska w Warszawie - 03.04.2014

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Piotr Tokarczyk na podium Pucharu Europy w Big Air!

12-02-2017
W niedzielę, 12 lutego w Sarajewie rozegrany został Puchar Europy w konkurencji Big Air. Na podium tych zawodów stanął Piotr Tokarczyk, który wywalczył trzecie miejsce. W Sarajewie startowało pięciu zawodników Pucharu Świata. Zwyciężył Włoch Loris Framarin, natomiast na drugiej pozycji uplasował się Nicola Liviero. więcej <strong>»</strong>

Piotr Tokarczyk drugi w zawodach FIS!

12-02-2017
W sobotę odbyły się zawody FIS w Blejasnicy. Slopestyle planowo miał być to zawodami z cyklu Pucharu Europy, ale ze względu na brak śniegu na dwie skocznie w torze zostały zmienione na zawody FIS. Tor składał się z dwóch przeszkód jibbowych oraz jednej skoczni. W zawodach brało udział 23 zawodników z dziewięciu krajów w tym czterech zawodników Pucharu Świata. więcej <strong>»</strong>

Mateusz Ligocki w "30" Pucharu Świata w Feldberg

12-02-2017
Czeszka Eva Samkova oraz Austriak Alex Paullin wygrali zawody Pucharu Świata w snowboardcrossie, które rozgrywane były w niemieckim Feldberg. Awans do fazy finałowej wywalczył Mateusz Ligocki, który w kwalifikacjach był 25., natomiast w zawodach zajął ostatecznie 29. miejsce. więcej <strong>»</strong>

Polacy poza finałami Pucharu Świata w Feldbergu

10-02-2017
W niemieckim Feldbergu rozegrano dziś kwalifikacje do Pucharu Świata w snowboardcrossie. Niestety, naszym reprezentantom nie udało się awansować do finałów. Zuzanna Smykała zajęła 28. miejsce, a Mateusz Ligocki był 55. więcej <strong>»</strong>

Katarzyna Rusin z brązowym medalem Uniwersjady!

07-02-2017
Katarzyna Rusin zdobyła dziś kolejny medal Zimowej Uniwersjady w Ałmatach, zajmując trzecie miejsce w snowboardowej konkurencji Big Air. Polka uzyskała za swój skok 81,25 punktów w pierwszej próbie i to wystarczyło, by wywalczyć brąz. Złoto otrzymała Rosjanka Anastasiia Loginova (85,25 pkt.), a srebro jej rodaczka Elena Kostenko (83,75 pkt.). więcej <strong>»</strong>