Kongres ISIA - Kraków 2012

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

W. Biela najlepsza w Pucharze Europy w Gerlitzen!

07-01-2017
Znakomicie w snowboardowym Pucharze Europy w austriackim Gerlitzen zaprezentowała się Weronika Biela, która triumfowała w slalomie gigancie równoległym. Obok Polki na podium stanęły reprezentantki Niemiec - Melanie Hochreiter i Carolin Langenhorst. W rywalizacji mężczyzn najlepszy okazał się Słoweniec Jure Hafner, drugi był Koreańczyk Sang Kyum Kim. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Niemiec Daniel Weis. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Tylka ocenia zgrupowania we Flachauwinkl

07-01-2017
Kilka dni temu zakończyliśmy drugie zgrupowanie w austriackim Flachauwinkl. Przygotowywaliśmy się tam do startów w Pucharach Świata. W połowie stycznia wystartujemy w Kreichberg (10-14.01.), następnie w Laax (16-21.01), a pod koniec stycznia będziemy rywalizować w Seiser Alm (23-27.01.). Będą to pierwsze w sezonie starty Piotrka Tokarczyka w zawodach tej rangi. więcej <strong>»</strong>

Aktualizacja Kalendarza centralnego imprez PZN w snowboardzie

19-12-2016
Zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanym w dniu 19 grudnia 2016 roku Kalendarzem centralnym imprez PZN w snowboardzie na sezon 2016/2017. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król czwarta w Pucharze Świata!

18-12-2016
Bardzo dobrze w Pucharze Świata w slalomie równoległym zaprezentowała się Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka awansowała do najlepszej czwórki zawodów i ostatecznie wywalczyła czwarte miejsce w Cortina d Ampezzo. We Włoszech triumfowali reprezentantka Czech Ester Ledecka oraz Rosjanin Andrey Sobolev. więcej <strong>»</strong>

Smykała i Ligocki poza finałem Pucharu Świata w Montafon

16-12-2016
Reprezentantka Czech Eva Samkova oraz Rosjanin Nikolay Olyunin wygrali kwalifikacje Pucharu Świata w snowboardcrossie, które rozegrane zostały w austriackim Montafon. Niestety awansu do fazy finałowej nie zdołali wywalczyć polscy snowboardziści, którzy uplasowali się poza czołową "16" oraz "32". Zuzanna Smykała zajęła 26. miejsce, natomiast Mateusz Ligocki był 53. więcej <strong>»</strong>