Konferencja dla UKS-ów w Szczyrku - 2011

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Mateusz Ligocki 32. w Pucharze Świata w Val Thorens

13-12-2017
Mateusz Ligocki zajął 32. miejsce w zawodach Pucharu Świata w snowboardcrossie, które w środę rozegrane zostały we francuskim Val Thorens. Zwycięstwo odniósł Niemiec Paul Berg, drugie miejsce zajął Austriak Adam Lambert, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Hiszpan Lucas Eguibar. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści wystartują w Pucharze Świata

13-12-2017
Podopieczni Piotra Skowrońskiego z Kadry Narodowej Alpejskiej w snowboardzie w tym tygodniu trzykrotnie będą startowali w Pucharze Świata - 14 grudnia we włoskiej Carezzie, natomiast w dniach 15-16 grudnia w Cortina d Ampezzo. W zawodach tych zobaczymy pięciu naszych reprezentantów: Aleksandrę Król, Weronikę Bielę, Karolinę Sztokfisz, Oskara Kwiatkowskiego oraz Michała Nowaczyka. więcej <strong>»</strong>

M. Ligocki awansował do fazy finałowej w Val Thorens

13-12-2017
W środę o godzinie 10:00 we francuskim Val Thorens rozpoczęto kwalifikacje Pucharu Świata w snowboardcrossie. Awans do ćwierćfinału wywalczył Mateusz Ligocki, który ukończył eliminacje na 30. miejscu. Natomiast Zuzannie Smykale niewiele zabrakło do tego, aby znaleźć się w gronie 16 najlepszych zawodniczek. Polska snowboardzistka zajęła w kwalifikacjach 17. pozycję. więcej <strong>»</strong>

Smykała i Ligocki wystartują w Pucharach Świata!

13-12-2017
Naszych snowboardzistów z Kadry Narodowej Snowboardcross czeka intensywny okres startów w Pucharze Świata. Zuzanna Smykała oraz Mateusz Ligocki 13 grudnia wystartują w Val Thorens, w dniach 16-17 grudnia odbędą się zawody w austriackim Montafon, natomiast 21-22 grudnia nasi snowboardziści rywalizować będą we włoskiej miejscowości Cervinia. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król dziewiąta w Pucharze Europy

11-12-2017
Aleksandra Król zajęła dziewiąte miejsce drugiego dnia rywalizacji w Pucharze Europy w slalomie gigancie równoległym, który rozgrywany był w niemieckim Hochfügen. Zwycięstwo odniosła Austriaczka Sabine Schoeffmann, drugie miejsce wywalczyła Szwajcarka Ladina Jenny. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Emi Sato. więcej <strong>»</strong>