Otwarcie sezonu 2010/11 PZN w krakowskich podziemiach

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Maja Ożóg 14. w juniorskich zawodach w Kühtai

25-03-2017
Maja Ożóg zajęła 14. miejsce w zawodach juniorów w snowboardcrossie, rozgrywanych w sobotę, 25 marca w austriackim Kühtai. Zwyciężyła Szwajcarka Aline Albrecht, wyprzedzając Austriaczkę Pię Zerkhold i Szwajcarkę Tabeę Saegesser. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król na podium Pucharu Europy w Racines

25-03-2017
Aleksandra Król zajęła drugie miejsce w sobotnich zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym, które rozgrywano we włoskim Racines. Nasza reprezentantka uplasowała się tuż za Szwajcarką Ladiną Jenny, natomiast trzecie miejsce zajęła Austriaczka Sabine Schoeffmann. W czołowej "10" znalazła się też druga z Polek - Karolina Sztokfisz (10. lokata). więcej <strong>»</strong>

Smykała i Ligocki z awansem do finałów Pucharu Świata

24-03-2017
Nasi reprezentanci: Zuzanna Smykała i Mateusz Ligocki z powodzeniem przeszli przez kwalifikacje do finałów Pucharu Świata w snowboardcrossie, który w ten weekend rozgrywany jest w szwajcarskim Veysonnaz. Tym samym jutro zobaczymy Smykałę na starcie ćwierćfinału, a Ligocki rozpocznie walkę w Pucharze Świata od 1/8 finału. więcej <strong>»</strong>

Piotr Tokarczyk 29. w kwalifikacjach Pucharu Świata

24-03-2017
Piotr Tokarczyk uzyskał 68,50 punktu w piątkowych kwalifikacjach Pucharu Świata w slopestyle, rozgrywanych w Szpindlerowym Młynie w Czechach. Nasz reprezentant zajął 29. miejsce i niestety nie awansował do dalszej części rywalizacji. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król: „Sezon kończy się pozytywnie”

23-03-2017
Aleksandra Król na snowboardowych mistrzostwach świata w Sierra Nevadzie uzyskała najlepszy rezultat spośród całej polskiej reprezentacji: zajęła ósme miejsce w slalomie. - Mistrzostwa świata będę wspominać bardzo dobrze. Przed zawodami czułam spokój, bo już wcześniej w Pucharze Świata potwierdziłam, że należę do światowej czołówki. Bardzo się cieszę z tego ósmego miejsca – przyznaje nasza snowboardzistka. więcej <strong>»</strong>