Minister Sportu i Turystyki w SMS Szczyrk

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

PŚ w Moskwie: Snowboardziści poza finałami

26-01-2019
W sobotę najlepsi na świecie snowboardziści w konkurencjach alpejskich rywalizowali w Moskwie w Pucharze Świata w slalomie równoległym. W kwalifikacjach najlepsi okazali się reprezentanci Austrii. Wśród kobiet triumfowała Sabine Schoeffmann, a u mężczyzn zwyciężył Sebastian Kislinger. Niestety tym razem żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się wywalczyć awansu do finałowej "16". więcej <strong>»</strong>

PŚ w Vars: Martyna Maciejewska znów na podium!

26-01-2019
Znakomicie w snowboardowym Pucharze Europy w Vars zaprezentowała się Martyna Maciejewska, która dwukrotnie stanęła na podium zawodów. W sobotę podopieczna Tomasza Tylki wywalczyła trzecie miejsce w big air. W rywalizacji kobiet zwycięstwo odniosła Francuzka Noemie Equy, natomiast u mężczyzn triumfował Niemiec Leon Guetl. więcej <strong>»</strong>

Czworo Polaków w składzie na PŚ w Moskwie!

25-01-2019
Moskwa będzie gospodarzem kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim, które rozegrane zostaną 26 i 27 stycznia w Rosji. Trener Piotr Skowroński powołał do składu czworo swoich podpieczonych. W Moskwie wystartują: Aleksandra Król, Weronika Biela, Michał Nowaczyk oraz Oskar Kwiatkowski. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król siódma w Pucharze Świata w Rogli!

19-01-2019
Kolejny dobry występ tej zimy zanotowała dzisiaj Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka wywalczyła siódme miejsce w Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym, który rozegrany był w słoweńskiej Rogli. W rywalizacji kobiet zwycięstwo odniosła Niemka Selina Joerg, natomiast wśród mężczyzn triumfował Włoch Edwin Coratti. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści wystartują w Pucharze Świata w Rogli

18-01-2019
W sobotę, 19 stycznia 2019 roku w słoweńskiej Rogli odbędzie się snowboardowy Puchar Świata w slalomie gigancie równoległym. Trener Piotr Skowroński powołał na te zawody czworo swoich podopiecznych: Aleksandrę Król, Weronikę Bielę, Michała Nowaczyka oraz Oskara Kwiatkowskiego. więcej <strong>»</strong>