100 dni do Soczi - konferencja TVP

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Aleksandra Król czwarta w Pucharze Świata!

18-12-2016
Bardzo dobrze w Pucharze Świata w slalomie równoległym zaprezentowała się Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka awansowała do najlepszej czwórki zawodów i ostatecznie wywalczyła czwarte miejsce w Cortina d Ampezzo. We Włoszech triumfowali reprezentantka Czech Ester Ledecka oraz Rosjanin Andrey Sobolev. więcej <strong>»</strong>

Smykała i Ligocki poza finałem Pucharu Świata w Montafon

16-12-2016
Reprezentantka Czech Eva Samkova oraz Rosjanin Nikolay Olyunin wygrali kwalifikacje Pucharu Świata w snowboardcrossie, które rozegrane zostały w austriackim Montafon. Niestety awansu do fazy finałowej nie zdołali wywalczyć polscy snowboardziści, którzy uplasowali się poza czołową "16" oraz "32". Zuzanna Smykała zajęła 26. miejsce, natomiast Mateusz Ligocki był 53. więcej <strong>»</strong>

Weronika Biela na 14. miejscu w Pucharze Świata

16-12-2016
Dobrze sezon startów w Pucharze Świata rozpoczęła Weronika Biela, która w slalomie gigancie równoległym rozgrywanym w Carezza wywalczyła 14. miejsce. Zwyciężyła reprezentantka Austrii Ina Meschik, drugie miejsce zajęła reprezentantka Czech Ester Ledecka. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Rosjanka Alena Zavarzina. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Carezza: Weronika Biela 14. w kwalifikacjach

15-12-2016
Dobry występ w kwalifikacjach Pucharu Świata we włoskiej miejscowości Carezza ma za sobą Weronika Biela. Nasza snowboardzistka w eliminacjach slalomu giganta równoległego zajęła 14. miejsce i tym samym awansowała do fazy finałowej zawodów Pucharu Świata. Wśród kobiet triumfowała Rosjanka Alona Zawarzina, natomiast w kwalifikacjach mężczyzn najlepszy okazał się jej rodak Andrey Sobolev. więcej <strong>»</strong>

Smykała i Ligocki wystartują w Pucharze Świata w SBX

13-12-2016
Już w tym tygodniu w austriackim Montafon odbędą się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w snowboardcrossie. Trener Mariusz Kufel zdecydował, że w Austrii wystartuje dwójka jego podopiecznych - Zuzanna Smykała oraz Mateusz Ligocki. więcej <strong>»</strong>