Podsumowanie sezonu zimowego w SMS Szczyrk

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Liczna polska ekipa wystartuje Goetschen

13-02-2015
W niemieckim Goetschen w dniach 13-14 lutego rozegrane zostaną zawody z cyklu National Championships w snowboardzie, w których wystartuje 19 zawodników z Polski. Podczas tego weekendu zawodnicy będą walczyli o zwycięstwo w slalomie równoległym oraz w slalomie gigancie równoległym. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści wystartują w Pucharze Europy w Grasgehren

13-02-2015
Już w ten weekend, w dniach 14-15 lutego, w niemieckim Grasgehren rozegrany zostanie Puchar Europy w snowboardcrossie, w którym wystartuje dwunastu naszych reprezentantów. W składzie na zawody w Grasgehren znaleźli się: Joanna Zając, Zuzanna Smykała, Aleksandra Michalik, Dominika Wolska, Dawid Wal, Stanisław Rymkiewicz, Piotr Bodziony, Maciej Jodko, Józef Gąsienica-Gładczan, Dariusz Batycki, Mateusz Chromiec oraz Kacper Matuszyk. więcej <strong>»</strong>

Zając i Jodko Mistrzami Polski w Snowboardcrossie

12-02-2015
Joanna Zając oraz Maciej Jodko (oboje z klubu KS Ski Test Kraków) zdobyli złote medale Mistrzostw Polski w snowboardcrossie, które odbyły się w środę, 11 lutego na Szafranówce w Szczawnicy. więcej <strong>»</strong>

Snowboard – Andrzej Gąsienica-Daniel blisko medalu…

11-02-2015
We wtorek nasi zawodnicy rywalizowali w zawodach snowboardowego slalomu równoległego. Nasi reprezentanci zaprezentowali się solidnie, a najlepiej z nich Andrzej Gąsienica - Daniel, który uplasował się tuż za podium. więcej <strong>»</strong>

Uniwersjada: Andrzej Gąsienica-Daniel tuż za podium w PGS

10-02-2015
Andrzej Gąsienica-Daniel wywalczył czwarte miejsce w slalomie gigancie równoległym rozgrywanym na XXVII Zimowej Uniwersjadzie. Polak awansował do półfinału, jednak w decydującym momencie walki o brązowy medal nasz reprezentant ominął bramkę i ostatecznie uplasował się tuż za podium. Mistrzem Uniwersjady w tej konkurencji został reprezentant Niemiec - Daniel Weis, a wśród kobiet zwyciężyła Szwajcarka - Patrizia Kummer. Dobre lokaty wywalczyły również nasze snowboardzistki, który zakończyły rywalizację na ćwierćfinałach, zajmując odpowiednio miejsca: 6. Weronika Biela, 7. Aleksandra Król i 8. Karolina Sztokfisz. więcej <strong>»</strong>