Gala Olimpijska w Warszawie - 03.04.2014

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Smykała i Ligocki polecą na Puchar Świata do USA

18-01-2017
Już w najbliższy weekend w amerykańskim Solitude Mountain Resort dwóch reprezentantów Polski wystartuje w Pucharze Świata w snowboardcrossie. Trener Mariusz Kufel powołał na te zawody snowboardzistkę Zuzannę Smykałę oraz zawodnika Mateusza Ligockiego. więcej <strong>»</strong>

Polacy w czołowej "10" w Mistrzostwach Austrii

17-01-2017
W niedzielę, 15 stycznia w austriackim Hochficht odbyły się snowboardowe mistrzostwa tego kraju w slalomie gigancie równoległym. Dobre rezultaty osiągnęli nasi zawodnicy. W rywalizacji kobiet szóste miejsce wywalczyła Karolina Sztokfisz, a tuż za nią uplasowała się Weronika Biela. Wśród mężczyzn na ósmej pozycji zawody ukończył Oskar Kwiatkowski, 20. był Michał Nowaczyk, a 27. Tomasz Kowalczyk. Triumf odnieśli reprezentanci gospodarzy Daniela Ulbing i Lukas Mathies. więcej <strong>»</strong>

Polacy na podium w zawodach FIS w Dolni Morava

14-01-2017
W sobotę w czeskiej miejscowości Dolni Morava rozegrane zostały zawody FIS w snowboardcrossie. Bardzo dobrze zaprezentowali się polscy snowboardziści, którzy wywalczyli miejsca na podium. Druga wśród juniorek była Aleksandra Michalik. Na drugim stopniu podium stanęła również Zuzanna Smykała w seniorkach. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści startowali w Mistrzostwach Austrii w Hochficht

14-01-2017
Reprezentanci gospodarzy Daniela Ulbing i Lukas Mathies wygrali w snowboardowych Mistrzostwach Austrii w slalomie gigancie równoległym. Wśród reprezentantów Polski najwyżej sklasyfikowana została Weronika Biela, która ukończyła rywalizacje na 10. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Piotr Tokarczyk poza finałem w debiucie w PŚ

14-01-2017
Od 11 stycznia w austriackim resorcie Kreichberg trwa pierwszy snowboardowy Puchar Świata w slopestyle-u. Przez dwa dni treningów podczas dobrej pogody Piotr Tokarczyk szlifował swoje triki na poszczególnych elementach. więcej <strong>»</strong>