Walny Zjazd Sprawozdawczy PZN - Kraków, 01.07.2017

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Snowboardziści trenują w Hintertux

05-10-2017
27 września Kadra Narodowa Slopestyle w snowboardzie rozpoczęła zgrupowanie na austriackim lodowców w Hintertux. Obecnie jest to najlepsze miejsce do treningu na dużych skoczniach w Europie. Nasi reprezentanci w składzie: Piotr Tokarczyk, Aleksander Czuba, Kamil Knop i Jan Jaromin, obok zawodników z Niemiec, Francji i Włoch, szlifowali swoje umiejętność na największych skoczniach w ośrodku. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści trenują na lodowcu Stubai

25-09-2017
Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami i tym samym snowboardziści z Kadry Alpejskiej przebywają obecnie na zgrupowaniu w Austrii, gdzie szlifują swoją technikę na lodowcu Stubai. Obóz podopiecznych Piotra Skowrońskiego w Austrii rozpoczął się 20 września i potrwa on do 30 września. więcej <strong>»</strong>

Smykała i Ligocki startowali w Cerro Catedral

11-09-2017
Drugiego dnia rywalizacji w Pucharze Świata w snowboardcrossie w argentyńskim Cerro Catedral zwycięstwo odnieśli Amerykanka Lindsey Jacobellis oraz Austriak Alex Pullin. W czołowej "30" uplasowała się Zuzanna Smykała, która zajęła 23. miejsce, natomiast Mateusz Ligocki ukończył zawody na 63. pozycji. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała 20. w Pucharze Świata

11-09-2017
W Argentyńskim Cerro Catedral snowboardziści rozpoczęli sezon startów w Pucharze Świata. Zwycięstwo w sobotnich zawodach w snowboardcrossie odniosła reprezentantka Francji Chloe Trespeuch. Na drugim stopniu podium stanęła Amerykanka Lindsey Jacobellis, natomiast trzecie miejsce wywalczyła kolejna francuska snowboardzistka - Nelly Moenne-Loccoz. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Cerro Catedral: Smykała z awansem do finałów

08-09-2017
W Polsce końcówka lata, a tymczasem w Argentynie piękna zima. W piątek nasi snowboardziści z Kadry Narodowej Snowboardcross zainaugurowali sezon startów w Pucharze Świata. W kwalifikacjach w argentyńskim Cerro Catedral zwycięstwo odnieśli - Czeszka Eva Samkova oraz Kanadyjczyk Christopher Robanske. Awans do fazy finałowej wywalczyła Zuzanna Smykała, która w eliminacjach zajęła 24. miejsce. więcej <strong>»</strong>