Otwarcie mistrzostw świata w Oslo

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

COC w Kranju: Przemysław Kantyka na 11. miejscu

07-07-2018
Czterech naszych reprezentantów wywalczyło punkty na inaugurację Letniego Pucharu Kontynentalnego, która w sobotę odbyła się w słoweńskim Kranju. Najlepiej z Polaków spisał się Przemysław Kantyka, który po skokach na odległość 96,5 oraz 104,5 metra uplasował się na 11. pozycji. Zwycięstwo odniósł Szwajcar Killian Peier. Tuż za nim znalazł się Rosjanin Evgeniy Klimov, natomiast na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Niemiec Felix Hoffmann. więcej <strong>»</strong>

Kacper Juroszek w czołowej "10" w Villach

07-07-2018
Kacper Juroszek wywalczył lokatę w czołowej "10" pierwszego konkursu FIS Cup i po skokach na odległość 96 i 89 metrów zajął w austriackim Villach dziewiąte miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanął Niemiec Justin Nietzel. Punkt za nim uplasował się Szwajcar Luca Egloff, natomiast trzecie miejsce zajął Słoweniec Zak Mogel. więcej <strong>»</strong>

Kamila Karpiel dziesiąta na inaugurację w Villach

07-07-2018
Kamila Karpiel po skokach na odległość 80 i 85,5 metra zajęła dziesiąte miejsce w pierwszych tego lata zawodach FIS Cup, które w sobotę rozegrane zostały na obiekcie HS-98 w austriackim Villach. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Chiara Hoelzl, która o siedem punktów pokonała Słowenkę Emę Klinec. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła skoczkini z Rumunii Daniela Haralambie. więcej <strong>»</strong>

Znamy program zawodów FIS Cup w Szczyrku!

03-07-2018
Już za niespełna dwa tygodnie w Szczyrku odbędą się pierwsze tego lata w Polsce międzynarodowe zawody w skokach narciarskich. W dniach 14-15 lipca na obiekcie HS-106 w Beskidach rozegrane zostaną konkursy z cyklu FIS Cup. Na Skalitem rywalizować będą zarówno zawodnicy, jak i zawodniczki. więcej <strong>»</strong>

Nasze skoczkinie wystartują w Villach

03-07-2018
W najbliższy weekend w austriackim Villach sezon letni zainaugurują również skoczkinie narciarskie. W dniach 7-8 lipca 2018 roku na obiekcie HS-98 wystartują cztery nasze reprezentantki. Trenerzy Marcin Bachleda i Sławomir Hankus powołali do składu na te zawody: Kingę Rajdę, Annę Twardosz, Kamilę Karpiel i Joannę Kil. więcej <strong>»</strong>