Gala Olimpijska w PKOl-u - sobota, 14.04.2018

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

PZN nie przedłuży umowy z Hannu Lepistoe

11-03-2008
Prezydium Polskiego Związku Narciarskiego zdecydowało, że po sezonie 2007/2008 nie przedłuży umowy z trenem Hannu Lepistoe na prowadzenie kadry skoczków narciarskich. więcej <strong>»</strong>

Mistrzostwa świata dzieci i młodzieży w skokach

07-03-2008
Nieoficjalne mistrzostwa świata dzieci i młodzieży w skokach narciarskich - Lotos Grand Prix, planowane na początek marca, odbędą się w Zakopanem w poniedziałek i wtorek (10- 11 marca). Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe organizatorzy musieli o tydzień przesunąć termin zawodów. więcej <strong>»</strong>

Brązowy medal polskich skoczków!

29-02-2008
Wreszcie się udało! Polscy skoczkowie stanęli na podium Mistrzostw Świata Juniorów zdobywając w rywalizacji na Średniej Krokwi w Zakopanem brązowy medal. Podopieczni Adama Celeja i Piotra Fijasa wystąpili w składzie: Krzysztof Miętus, Maciej Kot, Dawid Kowal, Łukasz Rutkowski. Złoto przypadło w udziale Niemcom, a srebro Austriakom. więcej <strong>»</strong>

Austriak Mario Innauer naderwał mięsień uda

27-02-2008
Po upadku w środę, Austriak Mario Innauer prawdopodobnie nie wystartuje w piątkowym, drużynowym konkursie skoków rozgrywanych w Zakopanem mistrzostw świata juniorów w konkurencjach klasycznych Dyżurny lekarz zakopiańskiego szpitala powiedział, że Innauer ma naderwany mięsień uda, ale został ze szpitala wypisany. Jego zdaniem skoczek nie będzie mógł jednak już startować w zakopiańskich zawodach. więcej <strong>»</strong>

MSJ w skokach dla Andreasa Wanka, Rutkowski tuż za podium

27-02-2008
Niemiec Andreas Wank zdobył w Zakopanem tytuł mistrza świata juniorów w skokach narciarskich. Łukasz Rutkowski, który po pierwszej serii był trzeci, ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczył Japończyk Shohhei Tochimoto, na trzeciej pozycji zawody ukończył Austriak Andreas Strolz. więcej <strong>»</strong>