Kongres ISIA - Kraków 2012

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Klemens Murańka zwycięzcą Pucharu Beskidów!

20-08-2017
W niedzielę na skoczni HS-106 w czeskim Frensztacie odbył się ostatni konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywany w ramach Pucharu Beskidów. Triumf w zawodach odniósł Austriak Maximilian Steiner, jednak to Klemens Murańka wywalczył najważniejsze tego dnia zwycięstwo, czyli końcowy triumf w trzydniowym turnieju. Podium Pucharu Beskidów uzupełnili Słoweńcy - drugi Miran Zupancic i trzeci Ziga Jelar. więcej <strong>»</strong>

Ziobro i Miętus komentują konkurs w Wiśle-Malince

20-08-2017
W sobotnie popołudnie w strugach deszczu rozegrany został na skoczni im.Adama Małysza w Wiśle-Malince drugi konkurs w ramach powracającego po prawie 30-letniej przerwie do letniej rywalizacji Pucharu Beskidów. Zwycięzcą konkursu został słoweński skoczek Miran Zupancic. Tuż za nim, drugi raz z rzędu, uplasował się Klemens Murańka, który został nowym liderem całego cyklu. Na trzecim stopniu podium dołączył do nich młody skoczek z Włoch, Alex Insam. W serii finałowej obejrzeliśmy występy ośmiu reprezentantów Polski. Wśród nich na 12. lokacie sklasyfikowany został Jan Ziobro, a 30. był Krzysztof Miętus. więcej <strong>»</strong>

Znamy skład Polaków na finał Pucharu Beskidów!

19-08-2017
Po sobotnim konkursie na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince trener Radek Židek ogłosił skład reprezentacji Polski na finałowy konkurs Pucharu Beskidów, który w niedzielę rozegrany zostanie na skoczni HS-106 w czeskim Frensztacie. Szkoleniowiec Kadry Narodowej B zdecydował, że o punkty powalczy najlepszych pięciu zawodników piątkowych oraz sobotnich zawodów. więcej <strong>»</strong>

Zupancic wygrywa w Wiśle! Murańka liderem Turnieju

19-08-2017
W sobotę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince rozegrano drugi konkurs zaliczany do Pucharu Beskidów. W zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego na wiślańskim obiekcie zwyciężył Słoweniec Miran Zupancic. Na drugim stopniu podium stanął Klemens Murańka, który został nowym liderem turnieju. Trzecie miejsce wywalczył podopieczny Łukasza Kruczka - Włoch Alex Insam. więcej <strong>»</strong>

Radek Žídek ocenia Puchar Beskidów w Szczyrku

19-08-2017
To był udany start dla podopiecznych Radka Žídka, którzy zdominowali zawody Pucharu Beskidów w Szczyrku. Zwyciężył Aleksander Zniszczoł, a tuż za nim uplasował się Klemens Murańka. Dodatkowo lokatę w czołowej „10” wywalczył Bartłomiej Kłusek, który ukończył zawody na szóstej pozycji. Anna Karczewska: To był super konkurs dla Was w Szczyrku. Pierwsze dwa miejsca dla Polski, dodatkowo punkty innych zawodników. Jak Ty ocenisz ten start? więcej <strong>»</strong>