Pogrzeb Honorowego Członka PZN - Władysława Jagiełły

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Kubacki w dziesiątce

14-03-2009
Na skoczni HS140 we włoskim Pragelato odbyły się kolejne zawody Pucharu Kontynentalnego. Bardzo dobrze w nich zaprezentował się Dawid Kubacki, który zajął wysokie dziesiąte miejsce. więcej <strong>»</strong>

Zwycięski Bachleda

14-03-2009
Marcin Bachleda wygrał na Średniej Krokwi w Zakopanem otwarty konkurs skoków mistrzostw Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Wystartowało ponad 80 zawodników z Polski i Słowacji. więcej <strong>»</strong>

Małysz tuż za podium

13-03-2009
Tylko pół metra brakło Adamowi Małyszowi do miejsca na podium. Konkurs Pucharu Świata w Lillehammer zakończył na czwartej pozycji. więcej <strong>»</strong>

Adam Małysz wygrywa kwalifikacje

12-03-2009
Adam Małysz potwierdził powrót do wysokiej formy w dzisiejszych kwalifikacjach do piątkowych zawodów Pucharu Świata w Lillehammer (HS 138). Najlepszy polski skoczek w bardzo dobrym stylu poszybował na 135m i pewnie wygrał kwalifikacje. więcej <strong>»</strong>

Podium Adama Małysza!

10-03-2009
Kuopio okazała się znów szczęśliwe dla Adama Małysza. Polak po fantastycznym skoku w drugiej serii po raz pierwszy od 21 marca 2007 roku (triumfował wtedy w Planicy) stanął na podium Pucharu Świata w miejscowości, w której udało mu się to już po raz szósty. więcej <strong>»</strong>