Spotkanie z Reprezentacją PZN na EYOWF 2017

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Stoch za Rutkowskiego

28-12-2008
Tuż po kwalifikacjach do konkursu w Oberstdorfie trenerzy polskiej reprezentacji podjęli decyzję o zmianie w składzie na kolejne zawody Turnieju Czterech Skoczni. W Ga-Pa w miejsce Łukasza Rutkowskiego - najsłabiej spisującego się z naszych reprezentantów w Oberstdorfie - pojawi się w drużynie Kamil Stoch, który był najlepszy z Polaków w ostatnich zawodach Pucharu kontynentalnego w Engelbergu. więcej <strong>»</strong>

TCS: Małysz kontra Koudelka, Żyła kontra Schlierenzauer

28-12-2008
Kwalifikacjami do konkursu na skoczni w niemieckim Oberstdorfie został zainaugurowany 57. Turniej Czterech Skoczni. więcej <strong>»</strong>

Powtórka z soboty

28-12-2008
Sigurd Pettersen okazał się najlepszy i w drugim konkursie z cyklu Pucharu Kontynentalnego, który rozegrano na skoczni w szwajcarskim Engelbergu. Norweg pokonał rywali dzięki próbom na odległość 129,5 i 142 metry. Na drugiej pozycji uplasował się Słoweniec Rok Urbanc. Na najniższym stopniu podium zawody zakończył Austriak Manuel Fettner. więcej <strong>»</strong>

Stoch punktuje w Pucharze Kontynentalnym

27-12-2008
Skoczkowie, którzy nie zyskali uznania w oczach szkoleniowców kadr narodowych i nie zostali włączeni do kadry na Turniej Czterech Skoczni, rywalizują w weekend w Pucharze Kontynentalnym w Englebergu. więcej <strong>»</strong>

Skład na pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni

23-12-2008
Łukasz Kruczek zdecydował kto wystąpi w Oberstdorfie (GER) w pierwszych zawodach Turnieju Czterech Skoczni. więcej <strong>»</strong>