Jubileusz 95-lecia Polskiego Związku Narciarskiego

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Wyniki zawodów o Puchar Wójta Gminy Wilkowice

28-08-2017
W sobotę na skoczniach w Bystrej rozegrane zostały zawody o Puchar Wójta Gminy Wilkowice. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych. Wśród dziewczyn najlepsza okazała się reprezentantka klubu LKS Klimczok Bystra - Natalia Pietraszko, w juniorze E1 zwyciężył Wiktor Szozda z WSS Wisła, natomiast w Juniorze E2 na najwyższym stopniu podium stanął kolejny z zawodników klubu WSS Wisła - Tymoteusz Cienciała. więcej <strong>»</strong>

Ziobro i Zniszczoł punktują w Hakubie

27-08-2017
Reprezentanci gospodarzy zdominowali niedzielne zawody FIS Grand Prix rozgrywane na skoczni HS-131 w Hakubie, zajmując dwa pierwsze miejsca na podium. Zwycięstwo po skokach na odległość 130 oraz 126,5 metra odniósł Junshiro Kobayashi. 3,3 punktu za nim uplasował się jego brat Ryoyu Kobayashi, który skakał 134,5 oraz 120 metrów. Na trzecim miejscu zawody ukończył Słoweniec Anze Lanisek, który w pierwszym skoku uzyskał 125 metrów, a w drugim skoczył półtora metra dalej. więcej <strong>»</strong>

Klemens Murańka na podium w Hakubie!

26-08-2017
Klemens Murańka bardzo dobrze zaprezentował się w sobotnich zawodach FIS Grand Prix w Hakubie, zajmując w konkursie trzecie miejsce. Podopieczny Radka Żidka tego dnia oddał skoki na odległość 122,5 oraz 127,5 metra. Zwycięstwo odniósł reprezentant gospodarzy Junshiro Kobayashi (130 i 125,5 m), natomiast tuż za nim uplasował się Norweg Kenneth Gangnes (128 i 128,5 m). więcej <strong>»</strong>

Komplet Polaków w konkursie! Murańka trzeci

26-08-2017
W sobotnim konkursie FIS Grand Prix rozgrywanym na skoczni HS-131 w Hakubie zobaczymy wszystkich reprezentantów Polski. Najlepiej z nich spisał się Klemens Murańka, który uzyskał 124,5 metra i tym samym zajął trzecie miejsce. Lepsi od Polaka okazali się tylko zwycięzca Japończyk Ryoyu Kobayashi (126,5 m) oraz drugi w rywalizacji Szwajcar Simon Ammann (128,5 m). więcej <strong>»</strong>

Skład Polaków na Hakubę!

21-08-2017
Podopieczni Radka Židka oraz Krzysztof Miętus z Kadry Narodowej A wystartują w kolejnych tego lata zawodach FIS Grand Prix, które w weekend rozegrane zostaną na skoczni HS-131 w Hakubie. Na konkursy w Japonii powołani zostali: Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł, Jan Ziobro oraz Krzysztof Miętus. więcej <strong>»</strong>