Podsumowaniu Biegu na Igrzyska 2012

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Adam Małysz przejechał próg, Loitzl nareszcie pierwszy

01-01-2009
Po niezłych skokach treningowych w Ga-Pa i obiecującym wyniku we wczorajszych eliminacjach Adam Małysz uzyskał w konkursie KO tylko 116 metrów, co dało zaledwie 37 miejsce. Do drugiej serii nie wszedł dziś żaden z polskich skoczków (Żyła w pierszej serii 114,5m - 41 miejsce, Stoch 110,5m - 47 miejsce). więcej <strong>»</strong>

Trzech Polaków w noworocznym konkursie

31-12-2008
Optymistycznym akcentem zakończyli 2008 rok podopieczni Łukasza Kruczka walczący w Turnieju Czterech Skoczni. W kwalifikacjach do noworocznego konkursu w Garmisch-Partenkirchen Adam Małysz zajął 4 miejsce (124,5 m/112,1 pkt.), Kamil Stoch uplasował się na 17. pozycji (121 m/104,3 pkt.), a Piotr Żyła został sklasyfikowany na 22. miejscu (120 m/102 pkt.). Poniżej oczekiwań skoczył jedynie Marcin Bachleda, który zajął 50. lokatę (110,5/82,4 pkt.). Kwalifikacje wygrał reprezentant Czech, Jakub Janda (125,5 m). więcej <strong>»</strong>

Smutna inauguracja

29-12-2008
Inauguracji 57 Turnieju Czterech Skoczni polscy skoczkowie nie mogą uznać za udaną. Do finałowej serii awansował jedynie Adam Małysz, a i w jego przypadku nie obyło się bez emocji. więcej <strong>»</strong>

Stoch za Rutkowskiego

28-12-2008
Tuż po kwalifikacjach do konkursu w Oberstdorfie trenerzy polskiej reprezentacji podjęli decyzję o zmianie w składzie na kolejne zawody Turnieju Czterech Skoczni. W Ga-Pa w miejsce Łukasza Rutkowskiego - najsłabiej spisującego się z naszych reprezentantów w Oberstdorfie - pojawi się w drużynie Kamil Stoch, który był najlepszy z Polaków w ostatnich zawodach Pucharu kontynentalnego w Engelbergu. więcej <strong>»</strong>

TCS: Małysz kontra Koudelka, Żyła kontra Schlierenzauer

28-12-2008
Kwalifikacjami do konkursu na skoczni w niemieckim Oberstdorfie został zainaugurowany 57. Turniej Czterech Skoczni. więcej <strong>»</strong>