SMS Szczyrk podsumował sezon zimowy 2013/2014

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Zwycięski Bachleda

14-03-2009
Marcin Bachleda wygrał na Średniej Krokwi w Zakopanem otwarty konkurs skoków mistrzostw Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Wystartowało ponad 80 zawodników z Polski i Słowacji. więcej <strong>»</strong>

Małysz tuż za podium

13-03-2009
Tylko pół metra brakło Adamowi Małyszowi do miejsca na podium. Konkurs Pucharu Świata w Lillehammer zakończył na czwartej pozycji. więcej <strong>»</strong>

Adam Małysz wygrywa kwalifikacje

12-03-2009
Adam Małysz potwierdził powrót do wysokiej formy w dzisiejszych kwalifikacjach do piątkowych zawodów Pucharu Świata w Lillehammer (HS 138). Najlepszy polski skoczek w bardzo dobrym stylu poszybował na 135m i pewnie wygrał kwalifikacje. więcej <strong>»</strong>

Podium Adama Małysza!

10-03-2009
Kuopio okazała się znów szczęśliwe dla Adama Małysza. Polak po fantastycznym skoku w drugiej serii po raz pierwszy od 21 marca 2007 roku (triumfował wtedy w Planicy) stanął na podium Pucharu Świata w miejscowości, w której udało mu się to już po raz szósty. więcej <strong>»</strong>

Słabo w Lahti

08-03-2009
Ze względu na pogodę niedzielny konkurs skoków w Lahti został przeniesiony z dużej na średnią skocznię. Niestety, nasi reprezentanci spisali się kiepsko. Adam Małysz zajął 24 miejsce, a Łukasz Rutkowski uplasował się dwa miejsca niżej. Stefan Hula nie zakwalifikował się do drugiej serii. Po pierwszej serii zanosiło się w polskiej ekipie na sensację - Małysz przegrywał z Rutkowskim. W decydującej próbie, przeprowadzanej w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych, wiślanin skoczył metr dalej od swojego kolegi i zdołał go wyprzedzić. Po raz jedenasty w tym sezonie wygrał Gregor Schlierenzauer. więcej <strong>»</strong>