Apoloniusz Tajner w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Pechowa 13

15-03-2009
Tylko dwóch Polaków zdobyło punkty w kolejnych zawodach Pucharu Kontynentalnego w Pragelato: Klemens Murańka zajął 24. miejsce, a Grzegorz Miętus 28. Po pierwszej serii była nadzieja na lepszy dorobek, Miętus zajmował 13 pozycję, jednak nie przyniosła mu ona szczęścia i w finałowej rundzie oddał najsłabszy skok z wszystkich jej uczestników. więcej <strong>»</strong>

Polska na siódmym miejscu

14-03-2009
Austriacy wygrali drużynowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w norweskim Vikersund i to, mimo że dwukrotnie przewrócił się Gregor Schlierenzauer. Polacy zawody ukończyli na 7. pozycji. więcej <strong>»</strong>

Kubacki w dziesiątce

14-03-2009
Na skoczni HS140 we włoskim Pragelato odbyły się kolejne zawody Pucharu Kontynentalnego. Bardzo dobrze w nich zaprezentował się Dawid Kubacki, który zajął wysokie dziesiąte miejsce. więcej <strong>»</strong>

Zwycięski Bachleda

14-03-2009
Marcin Bachleda wygrał na Średniej Krokwi w Zakopanem otwarty konkurs skoków mistrzostw Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Wystartowało ponad 80 zawodników z Polski i Słowacji. więcej <strong>»</strong>

Małysz tuż za podium

13-03-2009
Tylko pół metra brakło Adamowi Małyszowi do miejsca na podium. Konkurs Pucharu Świata w Lillehammer zakończył na czwartej pozycji. więcej <strong>»</strong>