Pierwszy dzień MŚ w Lahti: Ceremonia Otwarcia - środa, 22.02.2017

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Dawid Kubacki gonił podium

24-02-2020
Dwa miejsca w dziesiątce to dorobek naszych zawodników w ostatnim konkursie Pucharu Świata w Rasnovie. Tuż za podium znalazł się Dawida Kubacki, a Kamil Stoch był dziewiąty. Obaj błysnęli w drugiej serii. więcej <strong>»</strong>

Trzech Polaków w "10" w historycznym konkursie

24-02-2020
- Jestem tak zły na siebie, że nie wiem, co powiedzieć. Myślę, że przez tych kilka dni nie zapomniałem, jak się ląduję - mówił Kamil Stoch po piątkowym konkursie Pucharu Świata w Rasnovie. więcej <strong>»</strong>

Dobre kwalifikacje Polaków

20-02-2020
Sześciu z siedmiu naszych zawodników wystąpi w piątkowym konkursie Pucharu Świata w Rasnovie. To debiut tego miejsca w tym cyklu. Z grona naszych reprezentantów odpadł tylko Paweł Wąsek. Z bardzo dobrej strony pokazywali się za to Kamil Stoch i Dawid Kubacki. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Rasnovie: Sześciu Polaków w konkursie

20-02-2020
Po raz pierwszy w historii zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich odbywają się w rumuńskim Rasnovie. W czwartek na obiekcie HS-97 rozegrane zostały kwalifikacje, w których triumfował Norweg Marius Lindvik (98 m). Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Dawid Kubacki, który po skoku na odległość 95 metrów wywalczył szóste miejsce. więcej <strong>»</strong>

OOM Śląsk 2020: Skoczkowie rywalizowali na HS-104

20-02-2020
Skoczkowie narciarscy w czwartek zakończyli rywalizację w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Na skoczni normalnej HS-104 złote medale wywalczyli: Adam Niżnik w Juniorze Młodszym oraz Tomasz Pilch w Juniorze. Wśród kobiet triumfowała Anna Twardosz. więcej <strong>»</strong>