Konferencja dla UKS-ów w Szczyrku - 2013

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

COC w Oslo: Kinga Rajda w czołowej "15"

16-09-2018
Kolejny dobry występ tego weekendu ma za sobą Kinga Rajda, która w niedzielnych zawodach w Oslo wywalczyła lokatę w czołowej "15". Podopieczna Sławomira Hankusa w pierwszej serii uzyskała 85,5 metra, natomiast w finale wylądowała pół metra dalej i tym samym zajęła 15. pozycję w konkursie. Po raz kolejny najlepsza w zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego okazała się Niemka Katharina Althaus, która o ponad 20 punktów pokonała Kaori Iwabuchi z Japonii. Podium uzupełniła natomiast kolejna z reprezentantek Niemiec - Ramona Straub. więcej <strong>»</strong>

FIS Cup w Rasnovie: Gruszka i Skupień z punktami

16-09-2018
Mateusz Gruszka po skokach na odległość 94 oraz 87 metrów wywalczył 17. miejsce w niedzielnych zawodach FIS Cup w Rasnovie. Na obiekcie HS-97 punktu zdobył również Damian Skupień, który ukończył konkurs na 23. pozycji. Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł Japończyk Ren Nikaido. więcej <strong>»</strong>

FIS Cup w Rasnovie: Twardosz znów na podium!

16-09-2018
To był udany weekend dla Anny Twardosz, która dwukrotnie stanęła na podium w zawodach FIS Cup w Rasnovie. Po zajęciu drugiego miejsca w sobotnim konkursie, podopieczna Marcina Bachledy była również druga w niedzielnych zawodach. Na obiekcie HS-97 najlepsza okazała się reprezentantka gospodarzy Daniela Haralambie, natomiast trzecią pozycję wywalczyła jej rodaczka Andreea Diana Trambitas. więcej <strong>»</strong>

Aleksander Zniszczoł 13. w Pucharze Kontynentalnym

15-09-2018
Aleksander Zniszczoł wywalczył 13. miejsce w sobotnich zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego w Oslo. Podopieczny Macieja Maciusiaka w pierwszej serii uzyskał 96 metrów, natomiast w finale wylądował cztery metry dalej i tym samym osiągnął najlepszy wynik tego dnia spośród reprezentantów Polski. Bezkonkurencyjny w sobotnich zawodach w Oslo był natomiast Austriak Philipp Aschenwald, który lądował odpowiednio na 106 oraz 104 metrze. więcej <strong>»</strong>

COC w Oslo: Kinga Rajda na 13. miejscu

15-09-2018
Kinga Rajda po skokach na odległość 77 oraz 79 metrów wywalczyła 13. miejsce w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego w Oslo. Na obiekcie HS-106 najlepsza okazała się Niemka Katharina Althaus. Na drugim stopniu podium stanęła reprezentantka Japonii Kaori Iwabuchi. Natomiast podium uzupełniła kolejna z niemieckich zawodniczek Juliane Seyfarth. więcej <strong>»</strong>