20 21 22 23 24 25 26
27 28

Podsumowanie sezonu SMS Szczyrk 2015/16

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Wykaz zakwalifikowanych do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w skokach i kombinacji norweskiej

07-02-2017
Przedstawiamy wykaz zawodników zakwalifikowanych do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Małopolska 2017 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Impreza zostanie zorganizowana w dniach 26 lutego - 1 marca na trasach biegowych i skoczniach COS Zakopane więcej <strong>»</strong>

Puchar Świata w skokach: skład bez zmian na konkursy w Azji

06-02-2017
Trener Stefan Horngacher zdecydował, że do Azji na zawody Pucharu Świata pojedzie sześciu reprezentantów Polski i będzie to taki sam skład jak w konkursach w Oberstdorfie. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Park City: Drużyna mieszana na siódmym miejscu!

05-02-2017
Polacy w składzie: Kinga Rajda, Dawid Jarząbek, Anna Twardosz i Paweł Wąsek zajęli siódme miejsce w konkursie drużyn mieszanych podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Park City. Mistrzami juniorskiego czempionatu została reprezentacja Słowenii w barwach której startowali: Nika Kriznar, Tilen Bartol, Ema Klinec oraz Ziga Jelar. Srebrny medal wywalczyła drużyna niemiecka - Agnes Reisch, Martin Hamann, Gianina Ernst oraz Constantin Schmid, którzy do zwycięzców stracili prawie 35 punktów. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Japończycy w składzie: Minami Watanabe, Masamitsu Ito, Fumika Segawa oraz Yuken Iwasa, którzy do pierwszego miejsca stracili prawie 85 punktów. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Oberstdorfie: Trzech Polaków w czołowej "10"!

05-02-2017
Stefan Kraft po raz drugi tego weekendu stanął na najwyższym stopniu podium zawodów Pucharu Świata w Oberstdorfie. Austriak skokiem na odległość 235,5 metra zwyciężył w niedzielnym jednoseryjnym konkursie, pokonując o 12,6 punktu reprezentant gospodarzy - Andreasa Wellingera. Niemiec uzyskał 238 metrów i tym samym ustanowił nowy rekord obiektu. Trzecie miejsce wywalczył Słoweniec Jurij Tepes, który wylądował na 228 metrze. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Maciej Kot, który ukończył zawody na szóstym miejscu. więcej <strong>»</strong>

Polacy z brązowym medalem Zimowej Uniwersjady!

05-02-2017
Krzysztof Miętus, Stanisław Biela i Przemysław Kantyka wywalczyli brązowy medal w konkursie drużynowym podczas Zimowej Uniwersjady w Ałmatach. Mistrzami zostali reprezentanci Rosji, którzy o 6,1 punktu pokonali Słoweńców. więcej <strong>»</strong>