SMS Szczyrk podsumował sezon zimowy 2013/2014

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

COC w Zakopanem: wielki triumf Aleksandra Zniszczoła

17-03-2019
To był wspaniały dzień dla Aleksandra Zniszczoła. 25-latek w sobotnim konkursie Pucharu Kontynentalnego skoczył znakomicie, ale został zdyskwalifikowany po swojej próbie w pierwszej serii. W niedzielę odbił sobie to z nawiązką. Pewnie sięgnął po pierwsze zwycięstwo w karierze w zawodach tej rangi. więcej <strong>»</strong>

Raw Air w Vikersund: Polacy tuż za podium

16-03-2019
Nasi skoczkowie w składzie: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch wywalczyli czwarte miejsce w sobotnim konkursie drużynowym, który na Vikersundbakken rozgrywany był w ramach turnieju Raw Air. Bezkonkurencyjna tego dnia w Vikersund była reprezentacja Słowenii, która o prawie 30 punktów pokonała zespół niemiecki. Podium uzupełnili Austriacy. więcej <strong>»</strong>

COC w Zakopanem: Maciej Kot otarł się o podium!

16-03-2019
Maciej Kot wywalczył czwarte miejsce w sobotnich zawodach Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem. Nasz reprezentant w pierwszej serii uzyskał 124 metry i zajmował 11. miejsce, jednak w finale osiągnął drugi rezultat, lądując na 137 metrze i tym samym uplasował się tuż za podium. Tego dnia bezkonkurencyjny na Wielkiej Krokwi był Austriak Stefan Huber, który o prawie 15 punktów pokonał Bora Pavlovcica ze Słowenii. Podium uzupełnił Niemiec Felix Hoffmann, który Macieja Kota wyprzedził zaledwie o 0,1 punktu. więcej <strong>»</strong>

Raw Air w Vikersund: Kubacki w czołówce kwalifikacji!

15-03-2019
Czterech naszych reprezentantów wywalczyło awans do finałowego konkursu turnieju Raw Air w Vikersund. W prologu najlepiej z biało-czerwonych spisał się Dawid Kubacki, który po locie na odległość 214,5 metra zajął szóste miejsce. Zwycięstwo w kwalifikacjach odniósł Japończyk Ryoyu Kobayashi (232 m), który minimalnie okazał się lepszy od Austriaka Stefana Krafta (230 m). więcej <strong>»</strong>

Raw Air w Trondheim: Czterech Polaków w "20"

14-03-2019
Czterech naszych reprezentantów zameldowało się w czołowej "20" czwartkowego konkursu Raw Air w Trondheim. Najwyżej z biało-czerwonych sklasyfikowany zastał Piotr Żyła, który po skokach na odległość 133,5 oraz 132,5 metra zajął 11. miejsce. Bezkonkurencyjny tego dnia okazał się Japończyk Ryoyu Kobayashi, który pewnie pokonał Norwega Andreasa Stjernena oraz Austriaka Stefana Krafta. więcej <strong>»</strong>