Podpisanie porozumienia PZN-SITN-Policja

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

PŚ w Vikersund: Polacy na drugim miejscu!

18-03-2017
Polacy w składzie Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch po raz kolejny w tym sezonie stanęli na podium w konkursie drużynowym Pucharu Świata, zajmując w sobotnich zawodach w Vikersund drugie miejsce. Podopieczni Stefana Horngachera oddali bardzo dobre i dalekie skoki, jednak na Vikersundbakken lepsi od Biało-Czerwonych okazali się gospodarze, dla których skakali:Daniel Andre Tande, Robert Johansson, Johann Andre Forfang oraz Andreas Stjernen. Podium uzupełnili Austriacy w składzie: Michael Hayboeck, Manuel Fettner, Gragor Schlierenzauer oraz Stefan Kraft. więcej <strong>»</strong>

P. Wąsek w czołowej "10" Pucharu Kontynentalnego!

18-03-2017
Constantin Schmid po skokach na odległość 98,5 oraz 107 metrów pewnie zwyciężył w sobotnim konkursie Pucharu Kontynentalnego w Czajkowskim. Niemiec o 4,2 punktu pokonał Czecha Jakuba Jandę, który uzyskał 101,5 oraz 102,5 metra. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął lider Pucharu Kontynentalnego - Austriak Clemens Aigner, który skakał dzisiaj 100,5 oraz 101,5 metra. Po raz kolejny w zawodach tej rangi dobry wynik uzyskał Paweł Wąsek. Nasz junior po skokach na odległość 99,5 oraz 98,5 metra zajął dziewiąte miejsce. więcej <strong>»</strong>

Kamil Stoch wygrywa prolog w Vikersund!

17-03-2017
Kamil Stoch wygrał piątkowy prolog Pucharu Świata w Vikersund. Nasz reprezentant poszybował najdalej - na odległość 226,5 metra i o 2,8 punktu wyprzedził Niemca Andreasa Wellingera (213 metra). W niedzielnym konkursie indywidualnym zobaczymy łącznie czterech Polaków: także Macieja Kota, Piotra Żyłę i Dawida Kubackiego. więcej <strong>»</strong>

Rusza sprzedaż biletów na FIS Grand Prix Wisła 2017

17-03-2017
W piątek, 17 marca ruszyła sprzedaż biletów na najważniejsze tego lata narciarskie wydarzenie w naszym kraju, czyli FIS Grand Prix w skokach narciarskich, które w dniach 14-15 lipca odbędzie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Wejściówki będzie można nabyć za pomocą platformy internetowej Kupbilet.pl oraz w sklepie Wiślaczek w centrum Wisły. więcej <strong>»</strong>

Kamil Stoch piąty w Pucharze Świata w Trondheim

16-03-2017
Kamil Stoch powraca do formy! Mistrz olimpijski walczył dziś o podium, zajmując ostatecznie piąte miejsce w zawodach Pucharu Świata w norweskim Trondheim. Wygrał Austriak Stefan Kraft, powracając na fotel lidera turnieju Raw Air. Pucharowe punkty zdobyli dziś także Maciej Kot i Piotr Żyła. więcej <strong>»</strong>