Gala Olimpijska w Warszawie - 03.04.2014

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

FIS Cup w Notodden: Kantyka na podium zawodów!

16-12-2017
Znakomicie w sobotnim konkursie FIS Cup rozgrywanym na skoczni HS-100 w Notodden zaprezentował się Przemysław Kantyka. Polak po skokach na odległość 94 oraz 97,5 metra wywalczył drugie miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanął Austriak Ulrich Wohlgenannt. Natomiast trzecie miejsce wywalczył Niemiec Paul Winter. więcej <strong>»</strong>

Magdalena Pałsz siódma w PK w Notodden

16-12-2017
Magdalena Pałasz wywalczyła siódme miejsce w sobotnich zawodach Pucharu Kontynentalnego kobiet, które rozgrywane były na skoczni HS-100 w norweskim Notodden. Polka oddała dzisiaj skoki na odległość 90 oraz 84,5 metra. Zwycięstwo odniosła Rosjanka Aleksandra Barantceva, która skakała 91 oraz 92,5 metra. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Engelbergu: Udane kwalifikacje Polaków

16-12-2017
Polscy skoczkowie zanotowali udane kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu. Trzech naszych reprezentantów znalazło się w czołowej "10", a najlepiej na obiekcie Gross-Titlis radził sobie Dawid Kubacki. więcej <strong>»</strong>

Przemysław Kantyka punktuje w Notodden

15-12-2017
Czterech reprezentantów Polski wywalczyło punkty w piątkowych zawodach FIS Cup, które rozegrane zostały na skoczni HS-100 w norweskim Notodden. Najlepiej z biało-czerwonych spisał się Przemysław Kantyka, który po skokach na odległość 96,5 oraz 97,5 metra zajął piąte miejsce. Zwycięstwo odniósł reprezentant gospodarzy Sondre Ringen. więcej <strong>»</strong>

Joanna Kil siódma w Pucharze Kontynentalnym

15-12-2017
W norweskim Notodden skoczkinie narciarskie zainaugurowały sezon startów w zawodach Pucharu Kontynentalnego. Punkty w piątkowym konkursie zdobyły reprezentantki Polski - Joanna Kil była siódma, natomiast dwie lokaty za nią uplasowała się Magdalena Pałasz. Zwycięstwo odniosła Rosjanka Lidia Iakovleva. więcej <strong>»</strong>