Walny Zjazd Sprawozdawczo-Statutowy PZN

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Kubacki "wciągnął drużynę za uszy na podium", Kot wychodzi na prostą

19-01-2019
Polscy skoczkowie po raz czwarty z rzędu stanęli na podium konkursu drużynowego Pucharu Świata w Zakopanem. Piotr Żyła, Maciej Kot, Kamil Stoch i Dawid Kubacki zajęli trzecie miejsce w sobotnich zawodach. Ten ostatni pobił przy tym rekord skoczni, skacząc aż 143,5 metra. więcej <strong>»</strong>

COC w Planicy: Kinga Rajda tuż za podium!

19-01-2019
Kinga Rajda po skokach na odległość 87 oraz 91,5 metra wywalczyła czwarte miejsce w sobotnim konkursie Pucharu Kontynentalnego, który rozegrany został na skoczni HS-102 w Planicy. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Jerneja Brecl. więcej <strong>»</strong>

Puchar Świata Zakopane 2019: Polacy na podium!

19-01-2019
Polacy w składzie: Piotr Żyła, Maciej Kot, Kamil Stoch i Dawid Kubacki stanęli na podium sobotniego konkursu drużynowego Pucharu Świata w Zakopanem. Trzecie miejsce podopiecznych Stefana Horngachera nowym rekordem Wielkiej Krokwi przypieczętował Kubacki, który w finałowym skoku uzyskał 143,5 metra. Na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentacja Niemiec, która pokonała Austriaków zaledwie o 0,1 punktu. więcej <strong>»</strong>

Błysk Zniszczoła, Kot największym wygranym

18-01-2019
- Olek Zniszczoł okazał się najlepszym z polskich skoczków w kwalifikacjach i to było spore zaskoczenie. Niespodzianką jest też to, że do niedzielnego konkursu zakwalifikowali się wszyscy nasi reprezentanci - ocenił Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, wyniki kwalifikacji do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Zakopanem: Skład naszej reprezentacji na "drużynówkę"

18-01-2019
W sobotę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrany zostanie konkurs drużynowy. Na starcie zawodów zobaczymy 10 reprezentacji. Jako ostatni do rywalizacji przystąpią biało-czerwoni. Trener Stefan Horngacher zdecydował, że w sobotniej "drużynówce" powalczą: Piotr Żyła, Maciej Kot, Kamil Stoch i Dawid Kubacki. więcej <strong>»</strong>