Mecz Orły Górskiego vs Przyjaciele COS Szczyrk

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

MŚ w Seefeld: naszym skoczkom "czegoś" zabrakło, ale walczyli o podium

24-02-2019
Drużyna naszych skoczków po raz od 2011 roku wróci bez medalu w rywalizacji zespołowej w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym. W niedzielę Polacy zajęli czwarte miejsce, przegrywając trzecie miejsce z Japończykami o 11,2 pkt. Trzeba jednak przyznać, że skocznia w Bergisel sprawiała od początku problemy naszym zawodnikom. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: Drużyna tuż za podium

24-02-2019
Polacy w składzie: Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch wywalczyli czwarte miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Seefeld. Złoty medal na Bergisel wywalczyła reprezentacja Niemiec. Wicemistrzami świata zostali Austriacy, a na najniższym stopniu podium stanęli Japończycy. więcej <strong>»</strong>

COC w Brotterode: Czterech Polaków z punktami

24-02-2019
Czterech naszych reprezentantów wywalczyło punkty w niedzielnym konkursie Pucharu Kontynentalnego, który rozegrany został w niemieckim Brotterode. Najlepiej z biało-czerwonych spisał się Aleksander Zniszczoł, który po skokach na odległość 108 oraz 114,5 metra zajął 13. miejsce. Zwycięstwo odniósł Norweg Marius Lindvik. więcej <strong>»</strong>

FIS Cup w Villach: Trzech Polaków w "10"!

24-02-2019
Czterech naszych reprezentantów wywalczyło punkty w niedzielnych zawodach FIS Cup, które rozegrane zostały na skoczni HS-98 w austriackim Villach. Najlepiej z biało-czerwonych spisał się Kacper Juroszek, który po skokach na odległość 93 oraz 82 metry zajął siódme miejsce. Po raz kolejny tej zimy triumfował Niemiec Andreas Wank. więcej <strong>»</strong>

Kamila Karpiel drugą zawodniczką Pucharu Kontynentalnego!

24-02-2019
W niedzielę w niemieckim Brotterode skoczkinie narciarskie zakończyły rywalizację w Pucharze Kontynentalnym. Czwarte miejsce w konkursie zajęła Kamila Karpiel, która tym samym wywalczyła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Zwycięstwo w zawodach i w całym cyklu odniosła Słowenka Katra Komar. więcej <strong>»</strong>