Prezydent Andrzej Duda z wizytą w siedzibie PZN

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

MŚ w Seefeld: Kamila Karpiel w czołowej "30"!

27-02-2019
To był udany debiut naszych skoczkiń na Mistrzostwach Świata Seniorów w Seefeld. Kamila Karpiel po skokach na odległość 97,5 oraz 93,5 metra wywalczyła 23. miejsce w konkursie indywidualnym. Tytuł mistrzowski zdobyła Norweżka Maren Lundby. Srebrną medalistką została Niemka Katharina Althaus, natomiast brąz wywalczyła Austriaczka Daniela Iraschko-Stolz. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: Polki awansowały do konkursu!

27-02-2019
Punktualnie o godzinie 15:00 na skoczni w Seefeld rozpoczęły się kwalifikacje do konkursu indywidualnego kobiet na Mistrzostwach Świata Seniorów. Polki przebrnęły kwalifikacje i wywalczył awans do udziału w historycznym konkursie. Kamila Karpiel po skoku na odległość 93,5 metra zajęła 26. miejsce w eliminacjach, natomiast Kinga Rajda była 37. Zwycięstwo odniosła Niemka Katharina Althaus. więcej <strong>»</strong>

OOM w Zakopanem: Skoczkowie rozpoczęli rywalizację

26-02-2019
We wtorek, 26 lutego 2019 roku skoczkowie narciarscy rozpoczęli rywalizację w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbywa się w Zakopanem. Pierwszego dnia zmagań zawodnicy walczyli o medale na obiekcie HS-94. Konkurs skoków zdominowali reprezentanci klubu WSS Wisła, którzy triumfowali w obydwu kategoriach wiekowych. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: polscy skoczkowie odpalili na normalnej skoczni

26-02-2019
To był udany dzień treningowy dla naszych skoczków. Polacy pokazali się z bardzo dobrej strony na normalnej skoczni w Seefeld, na której w piątek rozegrana zostanie walka o medale. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: udane treningi Kamili Karpiel

26-02-2019
Kamila Karpiel z dobrej strony pokazała się w treningach przed środowym konkursem skoków narciarskich w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld. więcej <strong>»</strong>