World Snow Day - Zakopane, 22 stycznia 2012r.

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Raw Air w Trondheim: Polki poza najlepszą "30"

14-03-2019
W czwartek na obiekcie HS-140 w Trondheim rozegrane zostały finałowe zawody turnieju Raw Air kobiet w skokach narciarskich. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentantka gospodarzy Maren Lundby, która zwycięstwem w konkursie przypieczętowała swój triumf w historycznym Raw Air. Poza finałową "30" znalazły się obydwie nasze reprezentantki - Kamila Karpiel zajęła 33. miejsce, a Kinga Rajda była 36. więcej <strong>»</strong>

Maciej Maciusiak ogłosił skład na COC w Zakopanem

13-03-2019
W najbliższy weekend na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrane zostaną zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. W konkursach tych prawo startu będzie miało 11 biało-czerwonych. Trener Maciej Maciusiak ogłosił dzisiaj skład naszej reprezentacji na te zawody. więcej <strong>»</strong>

Polki z awansem do finałowego konkursu Raw Air

13-03-2019
Nasze skoczkinie pewnie awansowały do finałowego konkursu turnieju Raw Air Kobiet, który w czwartek rozegrany zostanie na obiekcie HS-140 w Trondheim. Kamila Karpiel po skoku na odległość 109 metrów zajęła w kwalifikacjach 29. miejsce, a tuż za nią uplasowała się Kinga Rajda, która skoczyła 106,5 metra. Prolog wygrała wygrała reprezentantka gospodarzy - Maren Lundby, która uzyskała 128,5 metra. więcej <strong>»</strong>

Raw Air w Trondheim: Kubacki trzeci w prologu

13-03-2019
Nasi skoczkowie w komplecie awansowali do trzeciego konkursu turnieju Raw Air, który w czwartek rozegrany zostanie na skoczni HS-140 w Trondheim. Najlepiej z biało-czerwonych spisał się Dawid Kubacki, który po skoku na odległość 130 metrów zajął trzecie miejsce. Bezkonkurencyjny w prologu był Stefan Kraft, który uzyskał 135,5 metra. więcej <strong>»</strong>

Raw Air w Lillehammer: Rajda i Karpiel z punktami

12-03-2019
Nasze skoczkinie po raz pierwszy w historii startów reprezentantek Polski w Pucharze Świata wywalczyły punkty w konkursie rozgrywanym na dużym obiekcie. W norweskim Lillehammer Kamila Karpiel zajęła 28. miejsce, oddając skoki na odległość 112,5 oraz 104 metry. Natomiast Kinga Rajda uzyskała 109,5 oraz 104 metry i uplasowała się tuż za Karpiel. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Maren Lundby. więcej <strong>»</strong>