Gala Olimpijska w Warszawie - 03.04.2014

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Czterech Polaków punktuje w Trondheim

17-09-2017
Słoweńcy zdominowali sobotni konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w Trondheim, zdobywając dwa pierwsze miejsca na podium. Zwyciężył Timi Zajc, a tuż za nim uplasował się jego rodak Tilen Bratol oraz Niemiec Constantin Schmid. Po raz kolejny najlepiej z Biało-Czerwonych spisał się Klemens Murańka, który po skokach na odległość 137,5 oraz 135 metrów zajął piątą pozycję. więcej <strong>»</strong>

Paweł Wąsek w czołowej "10" w Kanderstegu

17-09-2017
Paweł Wąsek wywalczył szóste miejsce w zawodach FIS Cup rozgrywanych w szwajcarskim Kanderstegu. Podopieczny Macieja Maciusiaka w pierwszym konkursie na skoczni HS-106 skakał odpowiednio 101 oraz 100,5 metra. Zwyciężył reprezentant Austrii Markus Rupitsch, drugi był Japończyk Masamitsu Ito, a na najniższym stopniu podium stanął Niemiec Dominik Maylaender. więcej <strong>»</strong>

Klimek Murańka szósty w Trondheim

16-09-2017
Trzech Polaków wywalczyło punkty w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego w norweskim Trondheim. Najlepiej z Biało-Czerwonych na skoczni HS-140 zaprezentował się Klemens Murańka, który po skokach na odległość 125 oraz 135 metrów zajął szóstą pozycję. Zwycięstwo odniósł Niemiec Pius Paschke, który o 2,2 punktu pokonał Tilena Bartola ze Słowenii. Natomiast podium uzupełnił kolejny słoweński skoczek - Timi Zajc. więcej <strong>»</strong>

Karpiel wygrywa cykl Letniego Pucharu Kontynentalnego 2017!

16-09-2017
To było wspaniałe lato dla Kamili Karpiel, która najpierw odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego, a następnie zwyciężyła w klasyfikacji generalnej cyklu. W ostatnich latem zawodach tej rangi, które w sobotę rozegrane zostały na skoczni HS-105 w Trondheim Polka po skokach na odległość 90 oraz 91,5 metra zajęła szóste miejsce. więcej <strong>»</strong>

Kamila Karpiel na podium Pucharu Kontynentalnego

15-09-2017
W piątek w norweskim Trondheim rozegrany został pierwszy z dwóch konkursów Letniego Pucharu Kontynentalnego kobiet. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowała się Kamila Karpiel, która stanęła na podium zawodów. Polka po skokach na odległość 94 oraz 96 metrów zajęła trzecie miejsce. Zwyciężyła Niemka Juliane Seyfarth (100,5 i 98,5 m), natomiast trzecia była Rosjanka Aleksandra Barantceva (94,5 i 96 m). więcej <strong>»</strong>