Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Walny Zjazd Sprawozdawczy PZN - Kraków, 01.07.2017

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

(Fot. Jerzy Kleszcz) (Fot. Jerzy Kleszcz)

Polscy skoczkowie ne deskach teatru

24-01-2020
W niesamowitej scenerii Teatru imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza odbyła się konferencja polskich skoczków narciarskich przed zawodami Pucharu Świata w Zakopanem.

Oczywiście największe zainteresowanie budził Dawid Kubacki, który wygrał dwa ostatnie konkursy w Titisee-Neustadt, a z podium nie schodzi od 29 grudnia. Po drodze wygrał też jedną z najbardziej prestiżowych imprezy - Turniej Czterech Skoczni. - Mimo tych sukcesów, na szczęście w ostatnich tygodniach miałem dużo spokoju i mogłem się zająć swoimi sprawami - przyznał 29-latek z Szaflar.

Przed rokiem w konkursie drużynowym na Wielkiej Krokwi ustanowił on rekord obiektu. Teraz będzie zaliczany do grona faworytów w niedzielnym konkursie indywidualnym. Ma być też najmocniejszym ogniwem naszej kadry w sobotnim konkursie drużynowym. - Czuję się dobrze i jestem w dobrej dyspozycji. Wierzę, że ona będzie utrzymywała się jak najdłużej. Chociaż było dobrze, to wiem, nad czym mam pracować. Nad tym będę się skupiał w Zakopanem. Z tygodnia na tydzień te skoki wymagają koncentracji i pracy - podkreślił zawodnik TS Wisła Zakopane. - Możemy się poczuć trochę jak artyści w takim anturażu. Mam nadzieję, że z nutą artyzmu przystąpimy do pracy - mówił z kolei Kamil Stoch.

Zapytany o to, czy znajomość Wielkiej Krokwi może być przewagą, odparł: - Z tą przewagą może być różnie. Nie jestem odpowiednią osobą, żeby o tym mówić, bo mocno się przejechałem w dwóch ostatnich latach. Znajomość skoczni ma duże znaczenie, ale jeszcze większe ma wsparcie dziesiątek tysięcy kibiców.
Źródło: PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.