Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

XIX Konferencja PZN w Szczyrku

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

(Fot. Tadeusz Mieczyński / Skijumping.pl) (Fot. Tadeusz Mieczyński /...

Udany weekend Kamila Stocha

25-11-2019
Kamil Stoch był chyba najbardziej zadowolony z grona naszych zawodników po pierwszym weekendzie Pucharu Świata. W Wiśle, jako jedyny z kadry, dwukrotnie stawał na podium. Najpierw - razem z kolegami - w konkursie drużynowym, a potem w rywalizacji indywidualnej.

W niedzielnym konkursie, który był dosyć loteryjny, popisał się wspaniałym atakiem z 12. pozycji. W drugiej serii zanotował piąty wynik i ostatecznie ukończył zawody na trzecim miejscu, przegrywając jedynie z Norwegiem Danielem Andre Tandem i Słoweńcem Anze Laniskiem. - Różnie to wszystko mogło się potoczyć, dlatego cieszę się, że po dwóch dobrych skokach wylądowałem na podium, bo równie dobrze mogłem po jednym dobrym skoku znaleźć się poza "30" - mówił, wskazując, że jednak warunki tego dnia miały duże znaczenie.

Ogólnie to był udany weekend dla zawodnika Eve-nement Zakopane. - Cieszę się, że to wszystko tak się potoczyło, bo to był trudny weekend dla mnie. Nie wszystko układało się tak, jak chciałem. Bardzo trudny był piątek. Nie mogłem znaleźć dobrego czucia na najeździe. W sobotę było już dużo lepiej i te skoki były naprawdę solidne. W konkursie indywidualnym zrobiłem kolejny mały krok naprzód. To podium traktuję zatem jako nagrodę za wysiłek i wolę walki do samego końca. Jeżeli chodzi o drużynę, to też było wiele pozytywów. Przed nami jeszcze cały sezon, a ten weekend był naprawdę zwariowany - ocenił trzykrotny mistrz olimpijski.
Źródło: PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.