Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Gala Olimpijska w Warszawie - 03.04.2014

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

Zawodnicy zadowoleni z wyboru nowego trenera

26-03-2019
Stefan Horngacher, trener kadry naszych skoczków, zakończył swoją misję. Nie zdecydował się na przedłużenie umowy. Nowym szkoleniowcem będzie dotychczasowy asystent Austriaka Czech Michał Doležal. Nasi zawodnicy są zadowoleni z takiego wyboru.

- Z Michałem od początku pracowało mi się bardzo dobrze. Od razu znaleźliśmy wspólny język. Kiedy nie było Stefana, to przy "Dodo" czułem się tak, jakbym pracował ze Stefanem. To była ta sama wizja, a do tego ma olbrzymią wiedzę, jeżeli chodzi o sprzęt i nowinki techniczne - mówił Maciej Kot.

- To dobry wybór. Michał wiele się nauczył przez te trzy lata. Jest w nas wiele ochoty do dalszej pracy - wtórował mu Piotr Żyła.

- To fajny gość. Jest bardzo konkretny i rzeczowy. Podobnie jak Stefan Horngacher - dodawał Jakub Wolny.

Na pracę z Doležalem cieszy się też Kamil Stoch, który dzięki temu ma pewność, że będzie kontynuowana wizja Horngachera. - Bardzo cenię sobie jego pracę, a przede wszystkim jego wiedzę na temat sprzętu, a szczególnie kombinezonów. On potrafi szukać lepszych rozwiązań w każdym aspekcie. Ma przy tym bardzo bogatą wiedzę na temat techniki skoków. Nie boi się wyzwań i to jest bardzo ważne. Poza tym potrafi znaleźć wspólny język z każdym - mówił opowiadał Stoch.

- Michał, podobnie jak inni z naszego sztabu, bardzo ciężko pracował na nasze sukcesy. Bardzo się przykładał do tego, co robił. To była bardzo dobra współpraca. Myślę, że to będzie kontynuacja pracy trenera Horngachera. "Dodo" potrafi być stanowczy, ale do tej pory nie musiał mieć też takiej roli. Teraz pewnie będzie wyglądało to inaczej - dodał Dawid Kubacki.
Źródło: PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.