Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Styczeń 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

100 dni do Soczi - konferencja TVP

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

(fot. Alicja Kosman / PZN) (fot. Alicja Kosman / PZN)

Kułaga, Marendziak i Zimoch ponownie zadbają o atmosferę w Wiśle!

12-01-2017
Organizatorzy zawodów Pucharu Świata Wisła 2017 po raz kolejny zadbali o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie ponownie duet Kułaga&Marendziak, który już w 2016 roku podczas zawodów Pucharu Świata oraz FIS Grand Prix dbał o atmosferę w Wiśle. Grzegorz Kułaga i Marek Magiera oraz współpracujący z nimi Jarosław Marendziak znani są przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas konkursów Pucharu Świata Wisła 2017.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce, tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga&Magiera są gwarancją dobrej zabawy. W Wiśle Marka Magierę zastąpi współpracujący z duetem Jarosław Marendziak.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga&Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami Pucharu Świata w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku. Po raz pierwszy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince duet Kułaga i Magiera pojawił się zeszłej zimy, kiedy to podczas zawodów Pucharu Świata rozgrzewał kibiców skoków narciarskich.

O świetną atmosferę i dobrą zabawę kibiców zadba również znany i lubiany komentator Tomasz Zimoch, który swym kwiecistym językiem na żywo będzie komentował zawody.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na trzy dni - kwalifikacje, konkurs indywidualny i drużynowy (piątek, sobota, niedziela). Na trybunach skoczni w Wiśle-Malince zasiądzie komplet widzów, którzy wspólnie z Grzegorzem Kułagą, Markiem Magierą oraz Tomaszem Zimochem będą dopingowali Biało-Czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa, nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Jak pokazuje pierwsza część sezonu, emocji oraz dalekich skoków Polaków na pewno nie zabraknie.

Bilety na Puchar Świata Wisła 2017 rozeszły się jak świeże bułeczki, dlatego informujemy, że wszystkie wejściówki na kwalifikacje oraz obydwa konkursy zostały już sprzedane. Wszystkich tych, którzy nie zdążyli kupić biletów, zapraszamy do wspólnego kibicowania w strefie kibica, która od piątku będzie działa w centrum miasta.

Fot. Daria Dubiel (spikerka) i Tomasz Zimoch (komentator)


 
Źródło: Anna Karczewska / Biuro Prasowe Pucharu Świata Wisła 2017
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.