PZN  »  Skoki  »  Aktualności

(fot. Alicja Kosman / PZN) (fot. Alicja Kosman / PZN)

Program Letnich Mistrzostw Polski w skokach i kombinacji

01-07-2015
W trzeci weekend lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince oraz trasie nartorolkowej ośrodka sportowo-rekreacyjnego „Jonidło” odbędą się Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Tytułu letniego mistrza Polski ze skoczni dużej bronić będzie wśród skoczków – Kamil Stoch, zaś wśród kombinatorów norweskich – Paweł Słowiok.

W dniach 18-19 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince oraz trasie nartorolkowej ośrodka sportowo-rekreacyjnego „Jonidło” rozegrane zostaną Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. W sobotę o medale w krajowym czempionacie w wieczornym konkursie powalczą skoczkowie, natomiast kolejnego dnia rywalizować będą kombinatorzy norwescy.

Przed rokiem złoto Letnich Mistrzostw Polski na skoczni dużej wywalczył Kamil Stoch, srebro zdobył Piotr Żyła, natomiast brązowym medalistą został Jakub Wolnym. Wśród kombinatorów norweskich medal z najcenniejszego kruszcu wywalczył Paweł Słowiok, srebrnym medalista został Mateusz Wantulok, a na najniższym stopniu podium stanął Szczepan Kupczak.

Program zawodów

18.07.2015, sobota

10:00 – Odprawa Kierowników Drużyn (Skocznia Malinka)

13:00 – Bieg do KN – trasa Wisła Jonidło

Bilety na Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich będzie można zakupić w kasie przed wejściem na skocznie:
- 10 zł - cena biletu w sektorze stojącym
- 20 zł - cena biletu w sektorze siedzącym

Informacja dla klubów

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Pana Piotra Kruczka na adres e-mail: kruczek.piotr1020@gmail.com

Informacja dla przedstawicieli mediów

Wnioski o przyznanie akredytacji na te zawody dla dziennikarzy i fotoreporterów prosimy kierować na adres: alicja.kosman@pzn.pl (wpisując w tytule e-maila "Mistrzostwa Polski", a w treści wiadomości: imię i nazwisko, nazwę redakcji oraz rodzaj akredytacji) do dnia 14.07.2015r. do godziny 20:00. W dniu 15.07.2015r. przesłana zostanie do Państwa odpowiedź dotycząca przyznania akredytacji.

Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. Akredytacje nie będą przyznawane osobom poniżej 18. roku życia. W przypadku, gdy liczba nadesłanych zgłoszeń akredytacyjnych przekroczy ustaloną liczbę możliwych do przyznania akredytacji, Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo wprowadzania limitu akredytacji dla poszczególnych redakcji lub agencji. Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo do nieprzyznania żadnej akredytacji danej redakcji.

Wszystkie pytania dotyczące akredytacji bardzo prosimy kierować do:

Alicja Kosman
POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI
tel. kom.: +48 664 463 036
e-mail: alicja.kosman@pzn.pl

Natomiast we wszystkich pozostałych sprawach dot. Mistrzostw Polski prosimy się kontaktować z: